terazmuzyka.pl
Newsy 641V  
mg | 17 czerwca 2019
0

Tobias Forge zdradza, kiedy możemy spodziewać się nowej płyty Ghost

Już wcześniejsze wypowiedzi lidera Ghost sugerowały, że fanom przyjdzie jeszcze poczekać na nowy album zespołu, ale teraz mamy jasną deklarację dotyczącą premiery nowego wydawnictwa.

Już pod koniec 2018 roku w rozmowie z „Loudwire” Tobias Forge przyznał, że na nowy album Ghost przyjedzie nam nieco poczekać. Sugerował wówczas, że realnie wygląda premiera pod koniec 2020 roku:

Z naszego punktu widzenia rok 2019 już się skończył. Mamy zaplanowaną trasę halową po Europie, koncerty w USA, festiwale w Australii, a także trasę z Metallicą. Nie przeszkodzi mi to w komponowaniu, ale nie znajdziemy czasu, żeby w 2019 roku wejść na trzy miesiące do studia. To stanie się prawdopodobnie na wiosnę 2020 roku. Do tego trzeba doliczyć ze trzy miesiące między zakończeniem nagrań a wydaniem płyty.

Długo, ale wygląda na to, że przyjedzie nam poczekać jeszcze dłużej. W wywiadzie dla irlandzkiego „Overdrive” lider Ghost został zapytany o premierę nowej płyty. Odpowiedział szczerze:

Wydaje mi się, że na początku 2021 roku możecie spodziewać się kolejnego rozdziału napisanego przez Ghost.

Dyskografię Ghost zamyka opublikowany w 2018 roku album „Prequelle”. Ostatnio zespół opublikował teledysk pełen nawiązań do filmu „Lśnienie” Stanleya Kubricka:

Ghost wraz z zespołem Bokassa wystąpi przed Metallicą na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, 21 sierpnia 2019.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 2417V  
Newsy 2823V  
10

Sharon Osbourne zaatakowała byłego basistę Ozzy'ego

rf | fot. Eva Rinaldi | 13 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group