terazmuzyka.pl
Film / serial 148V  
mg | 6 maja 2020
0

Tom Cruise, Elon Musk i NASA pracują przy filmie dziejącym się w kosmosie

Rozpoczęły się prace nad – tak się przynajmniej wydaje – przełomowym dla kinematografii projektem, w który zaangażowała się NASA.

Tom Cruise ma na swoim koncie wiele niezwykłych ról, ale wydaje się, że ujęcia w kosmosie będą dla niego sporą nowością. Właśnie potwierdzono, że aktor zaangażowany jest w filmowy projekt, przy którym współpracuje z agencją Stanów Zjednoczonych odpowiedzialną za program lotów kosmicznych, czyli NASA.

Informację tę potwierdził Jim Bridenstine z NASA:

NASA jest podekscytowana możliwością współpracy z Tomem Cruise’em przy filmie dziejącym się na pokładzie stacji kosmicznej. Potrzebujemy nowych mediów, żeby zainspirować kolejne pokolenie inżynierów i naukowców, którzy pomogą w przyszłości realizować ambitne plany NASA.

Amerykańskie media donoszą, że w produkcję zaangażowany jest również Elon Musk – filantrop i przedsiębiorca, a także założyciel przedsiębiorstwa przemysłu kosmicznego SpaceX.

Nie ma na razie żadnych dodatkowych szczegółów związanych ze wspomnianym filmem. Udało się ustalić jedynie, że na pewno nie będzie to kolejna odsłona serii „Mission: Impossible”, z którą kojarzony jest Cruise.

Poniżej wpis Jima Bridenstine’a:


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl Jam, Danzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group