terazmuzyka.pl
Koncerty 292V  
mg | 5 lipca 2019
0

Tom Walker zagra koncert w Polsce [DATA, BILETY]

Jeszcze w tym roku odbędzie się klubowy koncert Toma Walkera w Polsce. Artysta pojawi się w Warszawie.

Brytyjski wokalista i kompozytor, tegoroczny zdobywca prestiżowej statuetki BRIT Awards w kategorii „Najlepszy brytyjski debiut” – Tom Walker wystąpi w Klubie Stodoła w Warszawie już 28 października br.

Bilety trafiły już do sprzedaży i dostępne są w następujących cenach:

  • PARTER / MIEJSCE STOJĄCE – 139.00 PLN
  • BALKON / MIEJSCE SIEDZĄCE – 159.00 PLN

Artysta urodził się 17 grudnia 1991 roku w Glasgow. Swoje inspiracje muzyczne czerpie z twórczości takich sław jak: Ray Charles, Muddy Waters czy Paolo Nutini. Na scenie muzycznej Walker występuje od 2015 roku. W 2016 wydał debiutancki singiel zatytułowany „Sun Goes Down”. W 2017 fani muzyka doczekali się wielkiego hitu "Leave a Light On" – który był singlem zapowiadającym debiutancki album "What a Time to Be Alive".

Debiutancki album Toma Walkera „What A Time To Be Alive” wydany 1 marca 2019 roku, został wyprodukowany przez znanych producentów muzycznych: Jima Abbissa (Adele, Arctic Monkeys), Steve Mac (Ed Sheeran) i Mike'a Spencera (Years & Years). W kwietniu br. muzyk rozpoczął swoją trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, podczas której wystąpił m.in. w The Roundhouse w Londynie (1 maja), następnie muzyk wyruszył w trasę koncertową po Europie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 284V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group