terazmuzyka.pl
Film / serial 170V  
rf | 23 czerwca 2020
1

Tomas Haake (Meshuggah) i gwiazda „Orange Is The New Black” założyli zespół

Perkusista zespołu Meshuggah pracuje wspólnie z aktorką ze znanego serialu Netflixa.

Jessica Pimentel najbardziej znana jest z roli Marii Ruiz z popularnego serialu „Orange Is The New Black”. Aktorka prywatnie jest narzeczoną perkusisty zespołu Meshuggah i teraz ujawniła, że wspólnie pracują nad nową muzyką.

W wywiadzie dla „Behind The Vinyl” Jessica przyznała, że plany wspólnych nagrań mieli już dawno, ale nigdy nie mieli ku temu okazji. Teraz jednak pomogła im kwarantanna:

Ostatnie miesiące spędzaliśmy tylko we dwójkę, oboje bardzo tęskniliśmy za graniem, postanowiliśmy więc coś zrobić. Mamy też zaszczyt i komfort posiadać ładne klawisze Korga, możliwe więc, że to, nad czym pracujemy w ogóle nie będzie metalowe. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Mamy już nazwę naszego zespołu, a utwory opublikujemy na Bandcampie.

Jessica nie chciała zdradzić nazwy ich zespołu. Aktorka w latach 2010-2014 grała na basie w zespole Desolate. Dyskografię grupy Meshuggah zamyka album „The Violent Sleep Of Reason” z 2016 roku.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

UWAGA! Zamówione w przedsprzedaży egzemplarze wysyłać będziemy od 29 czerwca, a o kolejności decydować będzie data złożenia zamówienia.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 23.06.2020, 10:54 #1
JP?! To ta z filmu/koncertu Slayera?!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group