terazmuzyka.pl
Pitbulek 610V  
rf | 29 listopada 2018
1

Tommy Lee (Mötley Crüe) oskarża rapera o plagiat

Czy raper Travis Scott splagiatował pomysł perkusisty Mötley Crüe? Tak twierdzi Tommy Lee i nie zamierza tego zostawić w spokoju.

Tommy Lee zagroził, że poda rapera Travisa Scotta do sądu. Chodzi o wykorzystanie pomysłu na jazdę roller coasterem podczas koncertu. Takie coś wykonywał Tommy Lee podczas swojej solówki perkusyjnej na trasie z Mötley Crüe w latach 2011-2015.

Podobną rzecz wykonuje Travis Scott podczas swoich koncertów. Tommy Lee opublikował film pokazujący, jak raper wykonuje na swoim roller coasterze pętlę i skomentował go ostro:

Właśnie się dowiedziałem, że ten idiota Travis Scott albo ktoś z jego ekipy zerżnął pomysł pętli. WTF!! Bądź oryginalny, ziom.

Następnie opublikował jeszcze jeden film z koncertu Scotta:

Nie jedna zrzynka, a dwie. Super. Rozumiem, że kopiowanie jest formą pochlebstwa, ale to jawne zrzynanie moich trików. Co o tym myślicie?

Tommy Lee zagroził, że poda rapera do sądu.

W czasach Mötley Crüe Tommy Lee znany był z tego, że wymyślał różne triki podczas koncertów. Mówił:

Przy każdej trasie ludzie się zastanawiali: „Co nowego zrobi Tommy Lee? Jaką szaloną rzecz teraz wymyśli?”. Zwyciężył we mnie wielbiciel parków rozrywki. Za każdym razem, gdy jeżdżę na roller coasterze zastanawiam się, jak odczepić te wagoniki a w ich miejscu zamontować moje bębny. Od tego się zaczęło. Pewnego dnia naszkicowałem projekt na serwetce.

Zespół Mötley Crüe zawiesił działalność w 2015 roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Dio [83.10.***.***] dodano: 02.12.2018, 09:14 #1
Żałosne. Jednak czego można się spodziewać po raperach. Oni cały czas zrzynają od rockowych wykonawców. Widzę teraz, że nie tylko melodie ale i pomysły na show. Rap nigdy nie był i nie będzie prawdziwym gatunkiem muzycznym. To odtwórcze działanie tych co nie potrafią wymyślić nawet najprostszych melodii tylko kopiują prawdziwych muzyków. Już disco polo jest bardziej oryginalne.
Zobacz także
Pitbulek 582V  
Pitbulek 328V  
0

Meat Loaf spadł ze sceny i złamał obojczyk [WIDEO]

rf | fot. christopher simon | 7 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group