terazmuzyka.pl
Pitbulek 553V  
rf | 29 listopada 2018
1

Tommy Lee (Mötley Crüe) oskarża rapera o plagiat

Czy raper Travis Scott splagiatował pomysł perkusisty Mötley Crüe? Tak twierdzi Tommy Lee i nie zamierza tego zostawić w spokoju.

Tommy Lee zagroził, że poda rapera Travisa Scotta do sądu. Chodzi o wykorzystanie pomysłu na jazdę roller coasterem podczas koncertu. Takie coś wykonywał Tommy Lee podczas swojej solówki perkusyjnej na trasie z Mötley Crüe w latach 2011-2015.

Podobną rzecz wykonuje Travis Scott podczas swoich koncertów. Tommy Lee opublikował film pokazujący, jak raper wykonuje na swoim roller coasterze pętlę i skomentował go ostro:

Właśnie się dowiedziałem, że ten idiota Travis Scott albo ktoś z jego ekipy zerżnął pomysł pętli. WTF!! Bądź oryginalny, ziom.

Następnie opublikował jeszcze jeden film z koncertu Scotta:

Nie jedna zrzynka, a dwie. Super. Rozumiem, że kopiowanie jest formą pochlebstwa, ale to jawne zrzynanie moich trików. Co o tym myślicie?

Tommy Lee zagroził, że poda rapera do sądu.

W czasach Mötley Crüe Tommy Lee znany był z tego, że wymyślał różne triki podczas koncertów. Mówił:

Przy każdej trasie ludzie się zastanawiali: „Co nowego zrobi Tommy Lee? Jaką szaloną rzecz teraz wymyśli?”. Zwyciężył we mnie wielbiciel parków rozrywki. Za każdym razem, gdy jeżdżę na roller coasterze zastanawiam się, jak odczepić te wagoniki a w ich miejscu zamontować moje bębny. Od tego się zaczęło. Pewnego dnia naszkicowałem projekt na serwetce.

Zespół Mötley Crüe zawiesił działalność w 2015 roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Dio [83.10.***.***] dodano: 02.12.2018, 09:14 #1
Żałosne. Jednak czego można się spodziewać po raperach. Oni cały czas zrzynają od rockowych wykonawców. Widzę teraz, że nie tylko melodie ale i pomysły na show. Rap nigdy nie był i nie będzie prawdziwym gatunkiem muzycznym. To odtwórcze działanie tych co nie potrafią wymyślić nawet najprostszych melodii tylko kopiują prawdziwych muzyków. Już disco polo jest bardziej oryginalne.
Zobacz także
Pitbulek 1788V  
8

Korn pozwał byłego perkusistę

rf | 5 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group