terazmuzyka.pl
Film / serial 650V  
mg | 6 lutego 2019
1

Tommy Wiseau, twórca kultowego „The Room”, zapowiada nowy film [WIDEO]

Twórca „The Room” – kultowej produkcji, która dorobiła się statusu „najgorszego filmu świata” – zapowiedział publikację nowego dzieła. Co tym razem przegotował Tommy Wiseau?

Choć film „The Room” był spektakularną klapą finansową, w niektórych kręgach dorobił się statusu kultowego. Twórca „najgorszego filmu świata” – Tommy Wiseau – nigdy nie porzucił marzeń o stworzeniu wielkiej hollywoodzkiej produkcji. Właśnie wyszło na jaw, że kolejnym podejściem ma być film zatytułowany „Big Shark”, którego zapowiedź pojawiła się nieoczekiwanie podczas seansu „The Room” w Londynie.

Tommy Wiseau („The Room”) odtworzył scenę z Batmana [WIDEO]

Nowa produkcja Wiseau ma opowiadać historię trójki przyjaciół, którzy będą musieli zmierzyć się z groźnym rekinem w zalanym przez wodę mieście. Zaintrygowani? Obejrzycie wspomnianą zapowiedź:

Film o Wiseau

„The Disaster Artist” to amerykański komediodramat w reżyserii Jamesa Franco, opowiadający o historii powstawania filmu „The Room”. W głównego bohatera wcielił się sam James Franco, a na planie ujrzeliśmy także Dave’a Franco oraz Setha Rogena. Film miał swoją światową premierę w 2017 roku i zebrał pozytywne recenzje w tym od „San Francisco Chronicle”, który napisał:

Film jest poważnie zabawny, zaskakująco zabawny, sprawia, że od śmiechu nie można się powstrzymać.

„The Room” był debiutem filmowym Tommy’ego Wiseau, ale jego porażka nie powstrzymała go przed dalszymi zmaganiami ze światem kina. Wiseau wystąpił także w kilku krótkometrażówkach, a w 2004 roku wyreżyserował film dokumentalny „Homeless In America”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
brodawczak [89.64.***.***] dodano: 06.02.2019, 19:58 #1
Czy ten film będzie tak samo kultowy?
Zobacz także
0

Mick Jagger (The Rolling Stones) wystąpi w thrillerze

rf | fot. Jerzy Bednarski | 23 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group