terazmuzyka.pl
Pitbulek 1952V  
szy | 17 marca 2018
0

Tool w bardzo ciekawy sposób promuje nadchodzący album

Muzycy grupy Tool nie tak dawno weszli do studia nagraniowego. W mediach społecznościowych z kolei promują nadchodzące wydawnictwo w bardzo... oryginalny i ciekawy sposób.

Telenowela z nowym, piątym dopiero, studyjnym albumem amerykańskiego zespołu Tool - w roli głównej - zakończyła się i w tym roku w końcu na rynku - wszystko na to wskazuje - ukaże się następca „10,000 Days”, od którego premiery mija już 12 lat. Muzycy postanowili, z tej okazji, promować nadchodzącą płytę iście intrygująco.

Red Hot Chili Peppers odświeżyli koncertową setlistę 

Na oficjalnym koncie zespołu na Facebooku pojawił się taki oto wpis:

DOBRA ROBOTA, JUSTIN!

Nie chcąc ryzykować, aby sesje nagraniowe zostały zagrożone przez jakikolwiek nuklearny wyścig [...] Justin wziął na siebie odpowiedzialność za sprawdzenie czy między stronami wszystko w porządku.

Zdjęcie, dołączone do powyższego wpisu, przedstawia basistę Toola, Justina Chancellora, który pozuje wraz z kolegami przebranymi za prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, oraz przywódcę Korei Północnej, Kim Dzong-Una. 

Kilka dni temu na Facebooku pojawiło się specjalne oświadczenie dotyczące nowej płyty Toola (poniżej publikujemy fragment):

Po latach pisania i aranżacji (i ponownego aranżowania) na strychu zespołu, mogę oficjalnie poinformować, że chłopaki przenieśli się do dużego studia, w którym rozpoczyna się proces nagrywania kolejnego albumu. Przez ostatnie kilka dni członkowie zespołu dostosowywali się pod względem dźwiękowym do nowego otoczenia – grzebiąc w ustawieniach sprzętu i ofertach cateringu [...].

Z radością informuję również, że „zły” Joe Barresi po raz kolejny będzie kontrolował pracę inżynierską, co z pewnością będzie kolejnym mistrzowskim narzędziem oferowanym przez utalentowaną ekipę. [...]

Jeszcze nie wiadomo, kiedy ukaże się całość. Muzycy jednak muszą w studiu mocno się sprężać, ponieważ 14 kwietnia rozpocznie się trasa koncertowa formacji A Perfect Circle, w której śpiewa Maynard James Keenan. Grupa powraca w tym roku z premierową płytą - krążek „Eat the Elephant” ukaże się na rynku 20 kwietnia. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 2260V  
0

Korn wystosował osobliwe podziękowania dla Marilyna Mansona

rf | fot. Instagram | 16 września 2018
Pitbulek 4336V  
6

Slash przy okazji rozwodu wycenił kolekcję gitar. Imponujące!

mg | fot. Gibson.com | 15 września 2018
Pitbulek 2748V  
2

Nergal mówi, co by zrobił, jakby spotkał Jezusa [WIDEO]

rf | fot. Little Punk People | 13 września 2018
Pitbulek 4140V  
0

Lars Ulrich (Metallica) przybył na ślub w oryginalnym stroju [FOTO]

rf | fot. creepin Death | 11 września 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group