terazmuzyka.pl
Film / serial 1904V  
mg | 9 sierpnia 2018
3

Trailer „Kleru” wrócił do sieci. Co zmieniono?

Wydawca po kilku godzinach od publikacji usunął zapowiedź kontrowersyjnego filmu „Kler” z sieci. Teraz zapowiedź powróciła, ale różni się od pierwotnej wersji.

Pojawiło się wiele teorii dotyczących tego, czemu wydawca zdecydował się na usunięcie z sieci trailera filmu „Kler”. Okazało się, że poszło tylko o jedną scenę, w której pojawiła się naga Joanna Kulig. W nowej odsłonie zapowiedzi widzimy jedynie twarz aktorki. To jedyna zmiana, na jaką zdecydował się wydawca najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego.

Trailer kontrowersyjnego filmu „Kler” zniknął z sieci. Dystrybutor tłumaczy

Druga wersja trailera poniżej:

Historia w filmie „Kler” ukazana została przez pryzmat losów trójki duchownych, których wzloty i upadki udowadniają, że księżom, podobnie jak społeczności wiernych, nic co ludzkie nie jest specjalnie obce. W rolach głównych popis wielkiego aktorstwa dają Arkadiusz JakubikRobert WięckiewiczJacek Braciak oraz – po raz pierwszy u Smarzowskiego – Janusz Gajos. W doskonałej, pełnej gwiazd obsadzie znaleźli się także m.in.: Joanna Kulig, Katarzyna Herman, Rafał Mohr, Robert Wabich, Henryk Talar i Izabela Kuna.

Premiera filmu Wojciecha Smarzowskiego zapowiedziana jest na 28 września 2018 roku. Wcześniej „Kler” zostanie zaprezentowany podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
y... [217.173.***.***] dodano: 11.08.2018, 15:24 #1
Wszyscy aktorzy, oraz reżyser zostaną wyklęci przez naszych duppasterzy. Już widzę te protesty przed kinami.
y... [217.173.***.***] dodano: 11.08.2018, 15:26 #2
Wszyscy aktorzy, oraz reżyser zostaną wyklęci przez naszych duppasterzy. Już widzę te protesty przed kinami.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group