terazmuzyka.pl
Koncerty 740V  
rf | 24 maja 2020
0

Trasa Within Temptation i Evanescence pod znakiem zapytania?

Wokalista Within Temptation przyznała, że nie jest pewna, czy oba zespoły ruszą w tym roku w trasę.

Zespoły Within Temptation i Evanescence zapowiedziały na jesień wspólną trasę koncertową. Wokalistka pierwszego z nich, Sharon Den Adel, przyznała jednak, że nie są pewni, czy koncerty uda się zorganizować w tym roku.

W wywiadzie dla „LAMC Productions” powiedziała:

Bilety są w sprzedaży, ale problem w tym, że do września nie wolno nam grać. Mam nadzieję, że rząd w końcu nam na to pozwoli. W tej chwili nie jest jasne czy trasa dojdzie do skutku w tym roku. Mamy nadzieję. Zaplanowaliśmy ją, bo trzeba planować z wyprzedzeniem. Ale nie wiemy, jak długo to potrwa. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zagrać we wrześniu. Jeśli nie, będziemy musieli przełożyć trasę.

Jeden z koncertów tej trasy zaplanowany jest w Polsce. Within Temptation i Evanescence mają zagrać 20 września 2020 roku w Arenie Gliwice.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 367V  
4

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group