terazmuzyka.pl
Film / serial 587V  
mg | 2 stycznia 2019
0

Trent Reznor i Atticus Ross opublikowali soundtrack z hitowego filmu Netflixa

Twórcy ścieżki dźwiękowej do filmu „Nie otwieraj oczu”, Trent Reznor i Atticus Ross, opublikowali ją w serwisie YouTube. To jedna z najpopularniejszych produkcji oryginalnych Netflixa.

Film „Nie otwieraj oczu”, w którym główną rolę zagrała Sandra Bullock, okazał się ogromnym sukcesem platformy Netflix. W pierwszym tygodniu od premiery obejrzało go ponad 45 milionów osób na całym świecie. O tym niesamowitym rezultacie poinformował sam Netflix, który z reguły nie ujawnia danych liczbowych dotyczących swoich produkcji.

„Stranger Things 3”: Znamy datę premiery nowego sezonu

O sukcesie filmu bez wątpienia zadecydowała również świetna muzyka, którą skomponowali Trent Reznor i Atticus Ross. Ścieżka dźwiękowa „Nie otwieraj oczu” została właśnie udostępniona w wersji cyfrowej i jest do nabycia na oficjalnej stronie zespołu Nine Inch Nails, natomiast 25 stycznia trafi na serwisy streamingowe.

Poniżej jeden z utworów składających się na soundtrack filmu:

Thriller „Nie otwieraj oczu” opowiada historię matki, która desperacko walczy o przetrwanie swoje i dzieci w obliczu nieznanej, śmiercionośnej siły. Poza Sandrą Bullock w produkcji zobaczyć można Johna Malkovicha, Jacki Weaver, Danielle McDonald, Trevente’a Rhoadesa czy Sarah Paulson. Za reżyserię filmu odpowiedzialna jest Susanne Bier.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Luke Perry nie żyje

rf | fot. Gage Skidmore | 4 marca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group