terazmuzyka.pl
Film / serial 532V  
mg | 8 stycznia 2019
1

Trent Reznor i Atticus Ross opublikowali soundtrack z „Nie otwieraj oczu” [AUDIO]

Muzyka z niezwykle popularnego filmu platformy Netflix – „Nie otwieraj oczu” – przygotowana przez Trenta Reznora i Atticusa Rossa trafiła w końcu do sieci.

Film „Nie otwieraj oczu”, w którym główną rolę zagrała Sandra Bullock, okazał się ogromnym sukcesem platformy Netflix. W pierwszym tygodniu od premiery obejrzało go ponad 45 milionów osób na całym świecie. O tym niesamowitym rezultacie poinformował sam Netflix, który z reguły nie ujawnia danych liczbowych dotyczących swoich produkcji.

Netflix nawołuje do zaprzestania „Bird Box Challenge”

O sukcesie filmu bez wątpienia zadecydowała również świetna muzyka, którą skomponowali Trent Reznor Atticus Ross. Ścieżka dźwiękowa „Nie otwieraj oczu” została niedawno udostępniona w wersji cyfrowej i jest do nabycia na oficjalnej stronie zespołu Nine Inch Nails, natomiast teraz trafiła na serwisy streamingowe:

Thriller „Nie otwieraj oczu” opowiada historię matki, która desperacko walczy o przetrwanie swoje i dzieci w obliczu nieznanej, śmiercionośnej siły. Poza Sandrą Bullock w produkcji zobaczyć można Johna MalkovichaJacki WeaverDanielle McDonaldTrevente’a Rhoadesa czy Sarah Paulson. Za reżyserię filmu odpowiedzialna jest Susanne Bier.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
bot65 [83.22.***.***] dodano: 08.01.2019, 21:20 #1
ale to już było...
Zobacz także
8

„Psy 3”. Znamy szczegóły i datę premiery filmu [FOTO]

rf | fot. Bartosz Mrozowski | 15 lipca 2019
8

Roger Waters wypuści do kin film koncertowy

rf | fot. Brennan Schnell | 11 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group