terazmuzyka.pl
Newsy 252V  
rf | 20 maja 2019
0

Trivium opublikował nowy utwór [AUDIO]

Grupa Trivium podzieliła się z fanami nowym utworem. Posłuchaj piosenki „Drowning In The Sound”.

Trivium opublikował na YouTube utwór „Drowning In The Sound”. Stało się to niedługo przed wystartowaniem europejskiej trasy koncertowej, która obejmie także Polskę. Czy usłyszymy ten utwór na żywo?

Trivium opublikował przeróbkę utworu Type O Negative

Drowning In The Sound”, choć oficjalnie opublikowany dopiero teraz, prawdopodobnie nie jest zupełnie nową piosenką, a utworem, który nie zmieścił się na płycie „The Sin And The Sentence” z 2017 roku. To kolejny, po przeróbce „I Don’t Wanna Be MeType O Negative udostępniony w ostatnich tygodniach przez zespół utwór.

Możecie wysłuchać go poniżej.

Trivium będzie jedną z gwiazd tegorocznej edycji Mystic Festival, która odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie i otaczającym ją Parku Lotników.

Mystic Festival 2019 to jedna z najciekawiej zapowiadających się imprez rockowych tego roku. Podczas dwóch dni zagrają między innymi Slipknot, Sabaton, In Flames, Soulfly, Possessed, Hatebreed, Vltimas, Jinjer, Entropia, Batushka, Within Temptation, Eluveitie, Immolation, Crowbar, Power Trip, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Powerwolf.

Tomek Ochab z agencji koncertowej Knock Out Productions mówi dla „Teraz Rocka”:

Główna scena usytuowana będzie w środku areny, na niej wystąpią między innymi Slipknot, Sabaton i Within Temptation. Przed Tauron Areną znajduje się parking, na którym mieścić się będzie scena The Shrine. Po drugiej stronie Tauron Areny, 2-3 minuty od hali, znajduje się Park Lotników i tam będzie Park Stage, na której zagra między innymi King Diamond, Emperor i In Flames.

Na uczestników festiwalu czekają atrakcje nie tylko muzyczne. Będzie stoisko do podpisywania płyt . Bardzo dużo zespołów nam już potwierdziło, że będą podpisywać płyty. A poza tym mnóstwo straganów z gadżetami. Planujemy wystawę Agi Krysiuk z obrazami z winyli, pojawi się też znany grafik i autor wielu okładek płyt Zbyszek Bielak ze swoimi pracami. Tak się składa, że na festiwalu wystąpi aż pięciu wykonawców, którym Bielak robił okładki. Pracujemy jeszcze nad innymi atrakcjami.

Bilety na Mystic Festival są dostępne na stronie organizatora oraz u dystrybutorów biletów.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1346V  
Newsy 1261V  
Newsy 476V  
4

The Who singlem zapowiedzieli nowy album [AUDIO]

mg | fot. Raph_PH | 13 września 2019
Newsy 2082V  
0

Tony Iommi komentuje pomysł powrotu Black Sabbath

rf | fot. Adam Bielawski | 13 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group