terazmuzyka.pl
Film / serial 232V  
rf | 11 sierpnia 2020
0

„Tron 3” ma reżysera

Poznaliśmy nazwisko reżysera odpowiedzialnego za trzecią część filmu „Tron”.

Tron: Ares”, bo tak ma brzmieć tytuł trzeciej części filmu, zyskał reżysera. Jest nim Garth Davis, twórca między innymi „Marii Magdaleny” i serialu „Tajemnice Laketop”. Jednocześnie udział w filmie oficjalnie potwierdził Jared Leto. Wcześniej pisały o tym już media, ale aktor milczał w tej kwestii.

Jared Leto napisał:

Czuję się wdzięczny, że mogę przyczynić się do wskrzeszenia tego filmu, zwłaszcza że zarówno oryginalny film, jak i gra mocno na mnie wpłynęły w dzieciństwie.

Film „Tron” ukazał się w 1982 roku. W rolach głównych wystąpili Jeff Bridges i Bruce Boxleitner. Reżyserem oraz autorem scenariusza jest Steven Lisberger, bazując na powieści autorstwa Lisbergera i Bonnie MacBird. Film opowiadał historię programisty, który został przeniesiony w świat oprogramowania komputera. W 2010 roku ukazała się kontynuacja filmu, zatytułowana „Tron: Dziedzictwo”. Nie znamy jeszcze szczegółów scenariusza trzeciej części.


REKLAMA

W kioskach dostępny jest już sierpniowy numer „Teraz Rocka”, w którym oprócz wywiadu z Rogerem Gloverem i producentem Bobem Ezrinem znajdziecie także materiały o takich wykonawcach, jak Lamb Of God, Bob Dylan, Bob Marley, Rush, Wojciech Waglewski, Blues Pills, Paul McCartney i Tim Bowness.

[SIERPNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Szukajcie takiej okładki.

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group