terazmuzyka.pl
Newsy 191V  
mg | 9 sierpnia 2018
0

Troye Sivan z kolejną zapowiedzią nowej płyty [AUDIO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu przygotowanego przez Troye’a Sivana, niezwykle utalentowanego wokalisty i aktora młodego pokolenia.

Najnowsza płyta Troye Sivan, „Bloom”, ukaże się 31 sierpnia. Wydawnictwo promują single „Dance To This” z Arianą Grande, „Bloom” oraz „My My My!”. Muzyk opublikował właśnie kolejną zapowiedź krążka, utwór „Animal”:

Artysta w rozmowie z LUVPOP opowiedział o procesie nagrywania płyty:

Chcę być dla innych ludzi kimś, kogo sam chciałem mieć kiedy byłem młodszy. Nie wiedziałem tak naprawdę gdzie powinienem szukać kogoś takiego jak ja, dopóki nie znalazłem się w Internecie i dopóki nie zacząłem szperać po YouTube’ie. Staram się zatem im pokazać, że możesz być dokładnie tym kim jesteś i w dalszym ciągu sprawić, że wszystkie Twoje marzenia się zrealizują.

Troye Sivan to nie tylko muzyk, ale również niezwykle uzdolniony aktor młodego pokolenia. Pojawił się w filmie „X-Men Origins: Wolverine”, a także w serii „Spud”, pojawia się w serialach i gra w teatrze. Jego muzyczny dorobek to jak do tej pory jeden album – opublikowany w 2015 roku krążek „Blue Neighbourhood”. Już za kilkanaście dni światło dzienne ujrzy jego kolejne wydawnictwo, wspomniany już tutaj album „Bloom”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 564V  
0

Polski zespół wykona hymn USA podczas meczu NBA

rf | fot. Keith Allison | 10 grudnia 2018
Newsy 1064V  
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group