terazmuzyka.pl
Newsy 306V  
rf | fot. Michał Szlaga | 9 października 2019
2

Trupa Trupa opublikowała nowy teledysk przed koncertami w Polsce [WIDEO]

Zespół Trupa Trupa ujawnił nowy teledysk z wydanej w tym roku płyty „Of The Sun”.

Trupa Trupa zaprezentowała teledysk do tytułowego utworu z płyty „Of The Sun”, która premierę miała we wrześniu tego roku. Reżyserem klipu jest Benjamin Finger. Możecie go obejrzeć poniżej.

Zespół Trupa Trupa jest aktualnie w trasie po Stanach Zjednoczonych, ale niebawem powróci do Polski zagrać szereg koncertów. Oto daty najbliższych z nich:

  • 6 listopada, Warszawa, Pogłos
  • 7 listopada, Poznań, Meskalina
  • 8 listopada, Gdańsk, Drizzly Grizzly
  • 9 listopada, Wrocław, D.K. Luksus
  • 10 listopada, Kraków, Klub Re

Płyta „Of The Sun” spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem na całym świecie. Pozytywne recenzje albumu napisały takie wydawnictwa jak „Pitchfork”, „Guardian” i „Mojo”.

Zespół Trupa Trupa doceniany jest na zachodzie w różnych mediach. Grupa została doceniona między innymi na festiwalach Iceland Airwaves i Primavera. Ponadto Trupa Trupa została wybrana przez radio BBC w 2018 roku polskim reprezentantem z okazji Mundialu w specjalnej audycji, w której nadano utwory z każdego z 32 krajów biorących udział w Mistrzostwach Świata.

Wcześniej grupa została doceniona na amerykańskim festiwalu South By Southwest, a jej płyta „Jolly New Songs” wymieniona przez amerykańskiego „Newsweeka” jako jeden z „11 wspaniałych, niedocenionych albumów 2017 roku”.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Tak [176.221.***.***] dodano: 09.10.2019, 20:27 #1
Świetna muzyka świetny zespół tylko ten rodzaj wrażliwości i sposób przekazuu nie budzi zainteresowania czytelników tego pisma... tu najwięcej emocji wywłują ajrony behemoty i metalliki .... jednym słowem to mentalny skansen
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 683V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group