terazmuzyka.pl
Newsy 321V  
mg | fot. Michał Szlaga | 9 września 2019
1

Trupa Trupa zaprezentowała okładkę nowej płyty. Premiera wkrótce!

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery nowej płyty zespołu Trupa Trupa. Grupa pochwaliła się właśnie okładką tego wydawnictwa, którą – zgodnie z tradycją – zaprojektowała samodzielnie.

Dwa opublikowane wcześniej utwory – „Longing” oraz „Remainder” – zapowiadają nowy album Trupa Trupa. Płyta „Of The Sun” ukaże się 13 września nakładem Glitterbeat Records (Europa), Lovitt Records (USA), Moorworks (Japonia) i Antena Krzyku (Polska). Jej producentem jest Michał Kupicz.

Posłuchaj pierwszego singla zapowiadającego nowy album Trupa Trupa!

Grupa zaprezentowała właśnie okładkę płyty „Of The Sun”. Za jej przygotowanie odpowiedzialni są dwaj członkowie Trupa Trupa: Tomek Pawluczuk oraz Wojtek Juchniewicz. Oto wspomniany projekt:

Zespół Trupa Trupa przy okazji premiery płyty zagra koncerty na całym świecie. Na ich Facebooku pojawiła się jakiś czas temu kompletna rozpiska:

Zespół Trupa Trupa doceniany jest na zachodzie w różnych mediach. Grupa została doceniona między innymi na festiwalach Iceland Airwaves i Primavera. Ponadto Trupa Trupa została wybrana przez radio BBC w 2018 roku polskim reprezentantem z okazji Mundialu w specjalnej audycji, w której nadano utwory z każdego z 32 krajów biorących udział w Mistrzostwach Świata.

Wcześniej grupa została doceniona na amerykańskim festiwalu South By Southwest, a jej płyta „Jolly New Songs” wymieniona przez amerykańskiego „Newsweeka” jako jeden z „11 wspaniałych, niedocenionych albumów 2017 roku”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Boss [193.239.***.***] dodano: 09.09.2019, 15:48 #1
na ich instagramowym profilu ta okładka wisi od maja
Zobacz także
Newsy 621V  
1

Eddie Van Halen trafił do szpitala z powodu leków na nowotwór

rf | fot. Laurence Faure (Blogueuse) | 19 listopada 2019
Newsy 241V  
2

The Hu otrzyma Order Czyngis-chana

rf | 18 listopada 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group