terazmuzyka.pl
Na stronie 6860V  
mg | 28 grudnia 2018
13

„Tylko Rock” i „Teraz Rock” w pigułce. Pobierz indeks 1991-2018

Chcecie wiedzieć w którym miesiącu i roku ukazała się na przykład wkładka AC/DC, z kim z zespołu robiliśmy wywiady, jakie recenzowaliśmy płyty, kto był ich autorem i ile miały gwiazdek? Teraz jest to bajecznie proste!

Prezentujemy odświeżony indeks zawartości wszystkich numerów miesięcznika „Tylko Rock” i „Teraz Rock” (od września 1991 roku do grudnia 2018 roku). Efekt tytanicznej pracy, którą wykonał Jarek Gracka i zdecydował się udostępnić go reszcie Czytelników, w czym z przyjemnością pośredniczymy.

Indeks w formie elektronicznej można znaleźć w TYM MIEJSCU.

Komentarze (13)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ratmsoad dodano: 02.01.2017, 19:21 #1
Czekalem na ta wiadomosc. Dziekuje panie Jacku. Jak zawsze swietna robota. Pozdrawiam.
Sławek [5.226.***.***] dodano: 02.01.2017, 19:57 #2
Szkoda, że nie ma na tej stronie dostępnych archiwalnych numerów Tylko Rock w postaci plików. Kto wie, może kiedyś? Byłoby super.
wujot dodano: 05.01.2017, 11:58 #3
Na własne potrzeby stworzyłem bazę danych z posiadanymi płytami, której częścią jest również indeks nie tylko Teraz(Tylko) Rocka, ale również NonStop-u, Magazynu Muzycznego i Rock'n'Roll-a. Wszystkie czasopisma zarchiwizowane w formacie pdf, dostępne z poziomu bazy danych
Pokaż odpowiedzi (2)
wujot [193.243.***.***] dodano: 09.01.2017, 11:13 #6
Jakiś czas temu widziałem Magazyn Muzyczny na chomiku, nie wiem czy są tam wszystkie numery. Jeżeli chodzi o moje zasoby to na razie nie przewiduję ich udostępniania
bracka [196.3.***.***] dodano: 22.01.2018, 14:41 #7
W kolumnie "Teraz najlepsi" jest chyba błąd? Wszystkie ostatnie pozycje dotyczą chyba roku 2016, a wpisany jest wciąż 2015
Pokaż odpowiedzi (1)
deFranco dodano: 23.01.2018, 15:51 #9
Praktyczna rzecz. Ale boję się przeglądać takie archiwa.
Zaraz przypominają mi się złote czasy Tylko Rocka i smutek
mnie ogarnia na myśl, że to już nie wróci.
fifek [87.204.***.***] dodano: 31.01.2018, 09:42 #10
Brawo! Bardzo często z niego korzystam. Dziękuję za aktualizację i rzetelną robotę :o)
Czekam na wkładkę o Toto [77.65.***.***] dodano: 28.12.2018, 14:29 #11
Ten nowy zaktualizowany mi nie działa
jogi babu [213.238.***.***] dodano: 28.12.2018, 21:14 #12
Nie otwiera się
Kuba [82.47.***.***] dodano: 30.12.2018, 22:37 #13
Przyda sie do wywiadow! Dzis akurat o tym myslalem Uśmiech Dziek sliczne, dobra robota!