terazmuzyka.pl
Pitbulek 1364V  
mg | 19 grudnia 2018
1

U Pata O'Briena (Cannibal Corpse) podczas aresztowania znaleziono arsenał broni

Gitarzysta Cannibal Corpse, który kilka dni temu stanął przed sądem między innymi w związku z napaścią na policjanta, miał w swoim domu – który spłonął – kilkadziesiąt sztuk broni.

Przypomnijmy: gitarzysta Cannibal Corpse wtargnął do pewnego domu około godziny 19.00 czasu lokalnego w poniedziałek, 10 grudnia. Gdy został poproszony o jego opuszczenie, popchnął jednego z mieszkańców i wybiegł do ogródka. Wezwana na miejsce policja znalazła go chowającego się za ogrodzeniem. O’Brien wtedy wybiegł na jednego z funkcjonariuszy z nożem w ręku. Policja użyła wobec niego paralizatora, a następnie aresztowała.

Pat O'Brien (Cannibal Corpse) stanął przed sądem [WIDEO]

W tym samym czasie, gdy Pat O’Brien przebywał nielegalnie na obcej posesji, jego dom stanął w płomieniach. Przechowywana w jego domu amunicja doprowadziła do szeregu eksplozji, które zmusiły walczących z żywiołem strażaków do szukania schronienia. Dom doszczętnie spłonął, ale udało się uratować okoliczne posesji.

Wiadomo już, że muzyk miał w swoim wynajmowanym domu prawdziwy arsenał. Policja poinformowała o pięćdziesięciu strzelbach (w tym jednej z upiłowaną lufą – co jest nielegalne), dziesięciu egzemplarzach broni półautomatycznej, kilku AK-47 w różnych wersjach, dwóch Uzi i około dwudziestu pistoletach. Uzupełnieniem tego zbioru były dwa miotacze ognia, dużo amunicji i części zamienne do broni palnej.

Pat O’Brien stanął przed sądem, gdzie postawiono mu zarzuty. Jednocześnie wyznaczono kaucję w wysokości 50 tysięcy dolarów, którą niedługo później muzyk wpłacił. Obecnie znajduje się na wolności, ale wciąż ciążą na nim poważne zarzuty.

Pat O’Brien zaistniał w połowie lat 90. jako gitarzysta Nevermore, a od 1997 roku gra na gitarze w Cannibal Corpse. Wystąpił na takich płytach, jak „Gallery Of Suicide”, „Bloodthirst”, czy ostatnia „Red Before Black”. W 2011 roku gościnnie występował z zespołem Slayer, zastępując Gary’ego Holta (który z kolei zastępował Jeffa Hannemana). Z nim w składzie Slayer wystąpił u boku Megadeth Vadera na koncercie w Łodzi w kwietniu 2011 roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wściuber kabzli [80.55.***.***] dodano: 20.12.2018, 15:38 #1
Death metalowcy jednak są porąbani, może nie tak bardzo jak true norvegian black metal bo na innym punkcie.
Zobacz także
Pitbulek 484V  
5

Robbie Williams żył w nawiedzonym domu i rozważał samobójstwo

rf | fot. Дмитрий Садовников | 12 lipca 2019
Pitbulek 1354V  
1

Kirk Hammett (Metallica) przyznał, że boi się horrorów

rf | | fot. Gage Skidmore | 9 lipca 2019
Pitbulek 7049V  
2

Ronnie James Dio jednym zdaniem zgasił Davida Draimana z Disturbed

rf | fot. Adam Bielawski | 13 czerwca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group