terazmuzyka.pl
Film / serial 334V  
mg | 12 marca 2019
0

„Us” – horror twórcy filmu „Uciekaj” – z dwoma nowymi klipami [WIDEO]

„Us” to nowy horror Jordana Peele'a, który swoją premierę będzie miał już w tym miesiącu. Niedawno opublikowany nowy trailer, a teraz dwa kolejne promocyjne klipy.

Jordan Peele zasłynął w 2017 roku jako reżyser i scenarzysta filmu „Uciekaj”, który przedstawił nowatorskie podejście do konwencji horroru. Już 22 marca tego roku zobaczymy jego nowy film, zatytułowany „Us” (w polskiej dystrybucji tytuł przetłumaczono na „To my”). 

Fabuła „Us” przedstawia losy rodziny, którą nawiedziły ich żądne krwi alter ego. W wywiadzie dla „Hollywood Reporter” Jordan Peele – który ponownie wcielił się w rolę scenarzysty, reżysera i producenta – powiedział:

Bardzo ważne było dla mnie, żeby bohaterami tego horroru była czarnoskóra rodzina. Jednak w przeciwieństwie do „Uciekaj” ten film nie skupia się na kwestii rasowej. Opowiada o tym, co moim zdaniem jest niepodważalną prawdą – sami jesteśmy swoimi najgorszymi wrogami.

Poświęciłem się stworzeniu nowej mitologii horroru i nowego potwora. Uważam, że potwory i historie o potworach pozwalają najlepiej zgłębić prawdę o naszych lękach jako społeczeństwa.

W rolach głównych wystąpili Lupita Nyong'oWinston DukeElisabeth Moss i Tim Heidecker.

Poniżej możecie obejrzeć najnowsze klupy promujące film:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Mick Jagger (The Rolling Stones) wystąpi w thrillerze

rf | fot. Jerzy Bednarski | 23 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group