terazmuzyka.pl
Pitbulek 4376V  
mg | 19 sierpnia 2020
58

Varg Vikernes umieścił Polskę na liście znienawidzonych krajów. Dlaczego?

Lider zespołu Burzum, kontrowersyjny Varg Vikernes, opublikował listę krajów i regionów, których nienawidzi. Wskazał między innymi Polskę.

Varg Vikernes zaprosił swoich fanów w mediach społecznościowych do kontrowersyjnej „gry”. Poprosił ich bowiem, żeby wskazywali listę dziesięciu znienawidzonych krajów, kontynentów i regionów świata. Sam również opublikował swoją, na której znalazły się takie kraje jak Izrael, Stany Zjednoczone, Turcja, Iran czy... Polska.

Poniżej kontrowersyjny wpis:

Jeden z użytkowników zapytał Vikernesa, dlaczego na jego liście znalazła się akurat Polska. Oto co odpowiedział:

Chrześcijańsko-nacjonalistyczni zeloci, którzy obwiniają wszystkich za własną głupotę, a także winią Niemców za całe zło świata...

- napisał w komentarzu Vikernes.

Varg Vikernes to postać niezwykle kontrowersyjna. W 1993 roku został skazany na 21 lat więzienia za zabójstwo muzyka Mayhem, Euronymousa, a także spalenie trzech kościołów na początku lat 90. Odsiedział 16 z 21 lat kary, a więzienie opuścił 24 maja 2009 roku. Występował w zespołach Old Funeral, Mayhem i Burzum. Obecnie skupia się na wygłaszaniu swoich kontrowersyjnych poglądów w mediach społecznościowych.

Komentarze (58)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Mrco [84.38.***.***] dodano: 19.08.2020, 17:09 #1
Kogo obchodzi ten popapraniec.Gosc jest mordercą A do tego rasistą i nazistą.Zreszta lista mówi sama za siebie.Zakaz wjazdu do Polski i tyle.
Pokaż odpowiedzi (1)
Michu [5.184.***.***] dodano: 19.08.2020, 17:40 #3
A pies jee.. Bał tego gościa i jego poglądy. Nikt mu tu przyjeżdżać nie każe. Twierdzenie że mamy pretensje do niemcow? Oczywiście kur.. a ze tak. Roo..jebali nam kraj w popiół i cała europe. Goń się człowieku.
Pokaż odpowiedzi (10)
Ferrano [31.60.***.***] dodano: 19.08.2020, 18:20 #14
Nie znam gościa ale wyjątkowo trafnie określił ten naród. Ja jedynie bym zmienił z chrześcijańsko nacjonalistycznych na katolicko nacjonalistycznych
Pokaż odpowiedzi (1)
Vampirro dodano: 19.08.2020, 19:03 #16
To nie prawda, że Polacy winią Niemców za całe zło świata! Tylko za połowę, bo są jeszcze Rosjanie.
Kto to jest Varg? [217.96.***.***] dodano: 19.08.2020, 19:07 #17
jacy chrześcijanie, przecież tu sami geje i żydzi, i islamiści są, ale wy tak pięknie potraficie na ten kraj najeżdżać, to może do Niemiec wypadałoby wyjechać, tam rząd jest idealny, albo do Szwecji, co boicie się wirusa? czy że was ubogacą za bardzo? nie macie nawet odwagi żeby kościół podpalić,czy meczetu, modne ateusze z forum. Oslo też nie lubi, ciekawie dlaczego, za dużo Islamu? a może tęczy? za mało kościołów podpalił?
Pokaż odpowiedzi (1)
Krasnal Adamu dodano: 19.08.2020, 19:14 #19
Według osoby piszącej na tym serwisie "dislike" = "nienawidzi"? Generator clickbaitów, a nie redaktor. A Varg i tak delikatnie to ujął.
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 19.08.2020, 19:24 #20
A dlaczego, Szanowna Redakcjo, piszecie o nim "kontrowersyjny"??? Przecież to po prostu bandzior - zabójca i podpalacz. Zwykły śmieć. "Postać niezwykle kontrowersyjna". Autorze artykułu to żenujące.
Pokaż odpowiedzi (4)
Patryk [89.20.***.***] dodano: 19.08.2020, 20:38 #25
Zwyczajnie nie lubimy jak ktoś nas ocenia ale varg chyba ma rację bo tak nas za granicą widzą kiedy rządzi nami nieoficjalny dyktator który siedzi w kieszeni ojca dyrektora
Pokaż odpowiedzi (1)
PiSda [2.204.***.***] dodano: 19.08.2020, 22:11 #27
On ma rację, a ci, którzy go za jego wypowiedź krytykują, to prostacy z Podlasia, którzy nie wyjechali poza ten region. Niestety, ale kompleksy Polaków wobec Niemców są bardzo duże (ponad 80 lat!) i to jest już przestarzałe i nudne, nikt tego z zagranicy nie rozumie. Niestety, Polacy są postrzegani jako dość prostacki, wschodnio europejski kraj, w którym rządzi autorytarny, zacofany rząd,pełen malkontentów i megalomanów. Wystarczy wyjechać na urlop za granicę i Polaczków od razu poznasz. Ta buta, prowincjonalność, przasnosc i hałas. Aż wstyd się przyznać, że to Polacy. Wiocha i obciach...
Pokaż odpowiedzi (2)
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 19.08.2020, 22:13 #30
O, niedorozwinięty i zakompleksiony troll minusuje. Podobno zła energia wraca. Nie wierzę w to za bardzo, ale jeśli tak się zdarzy w twoim przypadku, półgłówku, to pamiętaj o tym wpisie.
Pokaż odpowiedzi (2)
Anty po [83.23.***.***] dodano: 19.08.2020, 22:24 #33
Walić pedałów , komuchów i innych popaprańców.
Pokaż odpowiedzi (2)
Turuuu [31.0.***.***] dodano: 20.08.2020, 00:14 #36
Czekam na opinię 35 latka na ten temat? Co o tym sądzisz 35 latku?
Anty po [83.23.***.***] dodano: 20.08.2020, 11:04 #37
Tęczowych qtasów to w komos wysłać!!!!!!!!
Five Fingers Fist Fuck [178.217.***.***] dodano: 20.08.2020, 12:00 #38
Varg opuścił rodziną Norwegię,żeby zamieszkać we Francji, w której chyba już więcej niż 50% społeczeństwa to Czarnoskórzy/Arabowie. Nienawidzi Izraela, ale też i USA gdzie jest pełno podziemnych naziolskich organizacji i odprysków od KKK. Sadzę, że dobrze znaleźć się na jego liście.
Pokaż odpowiedzi (1)
puuuq [185.25.***.***] dodano: 20.08.2020, 12:56 #40
Wydawać by się mogło ,że opinia tego bandyty nie może znaleźć w Polsce nawet jednego głosu aprobaty bo jest zwyczajnie głupia
nie ma żadnych racjonalnych przesłanek ale jeśli można ją wykorzystać do walki z PiS ,to jest nie tylko celna ale nawet oryginalna i należy ją popularyzować bo wystarczy odsunąć PiS od władzy i Polska z kraju znienawidzonego stanie się umiłowanym rajem dla wszystkich
Pokaż odpowiedzi (1)
VargPajac [192.168.***.***] dodano: 20.08.2020, 15:33 #42
Polska ma tak mocna scene metalowa, ze gosc moze nam lizac stopy. Varg ma parcie na szklo wieksze niz Nergal, tylko w przeciwienstwie do utalentowanego badz co badz Nergala nie ma do zaoferowania nic tylko garsc pseudofilozoficznych bzdet na kazdy temat. Czas Varga sie skonczyl wraz ze smiercia Euro... Zaryzykowalbym stwierdzenie ze w Polsce to on mial najwiecej fanow do tej pory ale coz, nara frajerze!
Pokaż odpowiedzi (1)
Executioner dodano: 20.08.2020, 23:19 #44
Częściowo ma rację.
Potas [188.146.***.***] dodano: 21.08.2020, 16:30 #45
Niby to bandziorów nie lubię ale gość trafił w punkt, szczególnie co do naszego podejścia do Niemców. Historia jasno pokazuje że oni zawsze byli o dwa kroki przed nami i powinniśmy pokornie się od nich wszystkiego uczyć tak samo jak od Brytyjczyków.
arianrod [37.47.***.***] dodano: 22.08.2020, 11:28 #46
Gościu - delikatnie mówiąc - kontrowersyjny. Ale jego ocena Polski akurat jak najbardziej trafna.
Diz [89.64.***.***] dodano: 22.08.2020, 18:22 #47
To co ten kryminalista hipokryta sądzi o Polsce w zasadzie mało mnie interesuje. Natomiast to co mówią/piszą o własnym kraju niektórzy jego obywatele to jest zgroza. Myślą, że jak obsrają własny kraj to będą się podobać za granicą. Są nie tylko zakompleksieni, ale nie zdają sobie sprawy, iż za granicą takimi gardzą.
Pokaż odpowiedzi (2)
drako [185.253.***.***] dodano: 23.08.2020, 02:40 #50
Varg to przecież germanofil który mówił w wywiadach, że polska ma oddać ziemie odzyskane po 2 ws Niemcom i inne nonsensy, że to Polacy zarzynali biednych Niemczyków po 2 ws, a Polacy których spotkał w kiciu byli mało inteligentni, no cóż nikt inteligentny nie trafia do więzienia, sam sobie pojechał Uśmiech O swojej pierwszej córce wypowiadał się, że to pomyłka, widocznie mu nie pasowało, że lubi czarnoskórych, to samo czeka resztę jego bachorów tylko patrzeć jak przejrzą na oczy i się zbuntują bo tatuś im od dziecka robił wodę z mózgu z powodu zaburzeń narcystycznych mesjańskich.
drako [185.253.***.***] dodano: 23.08.2020, 02:44 #51
Varg to przecież germanofil który mówił w wywiadach, że polska ma oddać ziemie odzyskane po 2 ws Niemcom i inne nonsensy, że to Polacy zarzynali biednych Niemczyków po 2 ws, a Polacy których spotkał w kiciu byli mało inteligentni, no cóż nikt inteligentny nie trafia do więzienia, sam sobie pojechał Uśmiech O swojej pierwszej córce wypowiadał się, że to pomyłka, widocznie mu nie pasowało, że lubi czarnoskórych, to samo czeka resztę jego bachorów tylko patrzeć jak przejrzą na oczy i się zbuntują bo tatuś im od dziecka robił wodę z mózgu z powodu zaburzeń narcystycznych mesjańskich.
GoodWhity [31.0.***.***] dodano: 23.08.2020, 14:45 #52
Domyślam się, że Varg jest lewicowym, postępowym zwolennikiem szeroko pojętej wolności. Dlatego w imię tej wolności może palić, zabijać i nienawidzić połowy globu. Taki hepening
N. [188.146.***.***] dodano: 24.08.2020, 13:36 #53
Standardowo artykuł na tej stronie ma 0-3 komentarzy. Ten ma 44:D. Tyle w temacie poprawności politycznej: każdy ma opinię o innych krajach. Wielu ma negatywną o innych na zasadzie, że tu niemiaszki, tam kacapy, pepiki, żabojady, murzyny itd. tylko Polska najlepsza. A jak zwrócić uwagę, to "oj tam, oj tam, nie bądź taki poprawny politycznie, jest wolność słowa, każdy może mieć opinie". A jak ktoś za granicą pierdnie chociażby o Polakach, to automatycznie ból d.py i sprawa wagi państwowej.
Jamez P [5.172.***.***] dodano: 28.08.2020, 19:54 #54
jak nie lubie jego pogladow to i tak ciezko sie nie zgodzic z tym co mowi o Polsce

Stahyyy [79.191.***.***] dodano: 01.09.2020, 16:56 #55
A kogo obchodzi co ten troglodyta, morderca i poganin filozofuje.
Romek [37.248.***.***] dodano: 11.09.2020, 15:57 #56
Tfuuu kogo ten śmieć interesuje !!
W normalnym kraju dawno by był zutylizowany
Aaaa [79.191.***.***] dodano: 16.09.2020, 19:40 #57
A kogo obchodzi co ten filozofujący troglodyta i do tego morderca bredzi.
Warga Wyklętego [178.43.***.***] dodano: 25.09.2020, 14:43 #58
Brawo za trafne określenie Polski, katolicki kurwidołek ciemniaków