terazmuzyka.pl
Koncerty 338V  
mg | 27 listopada 2018
2

Voo Voo zagra koncert w Stodole. Grupa zaprezentuje materiał z nowej płyty

Grupa Voo Voo już za kilka tygodni opublikuje nowy album, który promowała będzie między innymi podczas koncertu w stołecznej Stodole.

14 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi Voo Voo. Formacja Wojciecha Waglewskiego zaprezentuje warszawskiej publiczności utwory z najnowszego albumu, którego premiera planowana jest na początek 2019 roku. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Bilety – Voo Voo:

  • 59 PLN – miejsca stojące
  • 99 PLN – balkon 

Zespół Voo Voo wszedł do studia S-4 Polskiego Radia w Warszawie by zarejestrować swoją nową studyjną płytę. Płyta ukaże się za niebawem, bo już na początku 2019 roku.

Voo Voo nagrywa swoim stałym składzie. Produkcją albumu wraz z Wojciechem Waglewskim zajmuje się EmadePiotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie będzie miksował płytę.  Jak zapowiada lider zespołu, „nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą”.  Od premiery poprzedniego znakomicie przyjętego albumu Voo Voo pt. „7” minęły już dwa lata. Tak więc czas najwyższy na nowości i na nową trasę koncertową, która wystartuje z początkiem wiosny 2019.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem był Wojciech Waglewski (ur. 1953) - kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta i wokalista

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zaczytany [91.226.***.***] dodano: 27.11.2018, 15:48 #1
Tak się zastanawiam kiedy Pan Waglewski w oczach Państwa Szanownych redaktorów zasłuży na wkładkę,może gdy odnowi oblicze ziemi,tej ziemi? nie chyba nie,ale może przy okazji nowej płyty ;>
LPD [77.253.***.***] dodano: 27.11.2018, 19:26 #2
Dołączam się do prośby o wkładkę Voo Voo/ Wagiel/WFE. Najwyższy czas.
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group