terazmuzyka.pl
Film / serial 283V  
mg | 20 marca 2020
0

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” jednak nie w kinach. Premiera w Netflix!

„W lesie dziś nie zaśnie nikt”, pierwszy polski slasher, właśnie został udostępniony w platformie Netflix!

Początkowo premiera filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, pierwszego w historii polskiej kinematografii slashera, miała odbyć się 13 marca. Produkcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i (przedpremierowo) zbierała niezłe recenzje. Niedawno okazało się jednak, że z powodu epidemii koronawirusa film nie będzie mógł trafić do kin w wyznaczonym terminie.

Odpowiedzialne za powstanie filmu Akson Studio nie chciało czekać, aż sytuacja się uspokoi i porozumiało się z platformą Netflix. To właśnie tam (dziś!) udostępniono film „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Przedstawiciele platformy tak piszą o tej współpracy:

Dziś udostępniliśmy dla polskich widzów „W lesie dziś nie zaśnie nikt” w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego - po raz pierwszy w serwisie Netflix nasi użytkownicy zobaczą polski horror. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio/Plan Zet i pełnymi pasji twórcami oraz aktorami udostępniamy tę nasyconą grozą, ale także humorem, historię

Za reżyserię obrazu odpowiedzialny jest wspomniany już Bartosz M. Kowalski, natomiast w filmie wystąpili między innymi Julia Wieniawa-Narkiewicz, Wiktoria Gąsiewska, Mirosław Zbrojewicz czy Gabriela Muskała.

Poniżej trailer:


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group