terazmuzyka.pl
Film / serial 763V  
mg | 19 lutego 2020
0

„W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Polski horror z pełnym zwiastunem [WIDEO]

Polski horror, którego premiera zaplanowana jest na połowę marca, doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Sprawdź, czego oczekiwać po „W lesie dziś nie zaśnie nikt”!

Polska kinematografia nie ma w swoim dorobku zbyt wielu udanych horrorów. Mimo wszystko co jakiś czas kolejni twórcy próbują swoich sił w tym niełatwym gatunku. Najnowszym przykładem jest „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, czyli inspirowany amerykańskimi slasherami horror, który będzie miał swoją premierę 13 marca.

Za reżyserię obrazu odpowiedzialny jest Bartosz M. Kowalski, natomiast w filmie wystąpią między innymi Julia Wieniawa-Narkiewicz, Wiktoria Gąsiewska, Mirosław Zbrojewicz czy Gabriela Muskała. Jesteście ciekawi, jak sami w lesie poradzą sobie bohaterowie produkcji. Na razie zapoznać możecie się z trailerem, który trafił ostatnio do sieci:


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group