terazmuzyka.pl
Koncerty 703V  
rf | 20 maja 2020
2

W USA odbył się pierwszy koncert na nowych zasadach. Tak wyglądał [WIDEO]

W Stanach Zjednoczonych odbył się pierwszy koncert od czasu wprowadzenia ograniczeń związanych z koronawirusem. Tak w najbliższej przyszłości będą wyglądać wszystkie koncerty.

W Arkansas wystąpił Travis McCready, lider Bishop Gunn. Był to pierwszy koncert zorganizowany na nowych zasadach, gdzie uczestnicy zostali rozdzieleni, zmierzono im temperaturę na wejściu, nosili maski, a do obiektu mieszczącego 1100 osób wpuszczono 229 osób.

Poniżej możecie zobaczyć relację z tego koncertu.

O powrocie na rynek myśli także największa agencja koncertowa na świecie, czyli Live Nation. Zacznie ona jeszcze w maju od Nowej Zelandii: 29 maja odbędzie się występ pod hasłem „Together Again”, na którym wystąpią popularni w Nowej Zelandii artyści. Na kolejne dni planowane są następne koncerty. Odbywać się one będą na nowych zasadach: na widowni będzie tylko 100 osób, będą musiały zachowywać dystans, nosić maski i rękawiczki. Ponadto będzie im sprawdzana temperatura.

Na podstawie tego, jak wypadną koncerty w Nowej Zelandii agencja zamierza planować powrót na rynki w innych krajach.

REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 21 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
qqq [31.182.***.***] dodano: 20.05.2020, 13:07 #1
To nie koncert tylko cyrk. Ludzie, weźcie rozbieg i walnijcie się w ścianę, co się dzieje. "Nowa normalność" w imię czego? Czas się otrząsnąć i przypomnieć sobie jak wygląda prawdziwe życie. A dyktator Gates niech idzie do piekła
Tomasz Machowski dodano: 20.05.2020, 23:40 #2
To jakaś Paranoja! To syf nie koncerty! To jakaś psychoza z tą grypą.
Zobacz także
Koncerty 372V  
4

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group