terazmuzyka.pl
Newsy 5910V  
mg | 13 czerwca 2018
0

Warszawski koncert Marilyna Mansona niespodziewanie przerwany

Dość niespodziewanie trwający własnie koncert Marilyna Mansona, który odbywa się na stołecznym Torwarze, został przerwany. Część osób opuściła halę w związku z ewakuacją.

Do dość nieoczekiwanej sytuacji doszło podczas dzisiejszego koncertu Marilyna Mansona. Występ muzyka został niespodziewanie przerwany, a duża część osób szybko zaczęła opuszczać stołeczny Torwar. Doszło do sporego zamieszania, przez pewien czas nie pojawiały się żadne informacje dotyczące powodów nagłej ewakuacji stołecznej hali. 

Na miejscu znajduje się jeden z redaktorów naszego pisma, który poinformował właśnie, że koncert został wznowiony, a ewakuowani uczestnicy wrócili na swoje miejsca. Nie wie do końca, co dokładnie wydarzyło się przez kilkunastoma minutami, ale zamieszanie w pewnej chwili zrobiło się naprawdę duże. Z relacji świadków wynika, że powodem zajścia było uruchomienie się czujników przeciwpożarowych (za duża ilość dymu podczas koncertu).


Aktualizacja: Inny z naszych współpracowników, Jacek Nizinkiewicz, napisał właśnie, że powodem ewakuacji było znalezienie podejrzanego przedmiotu: 

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 962V  
1

Najlepiej sprzedające się albumy 2018 [LISTA]

rf | fot. Marco Verch | 18 marca 2019
Newsy 276V  
1

Beastie Boys powrócą na scenę

rf | 18 marca 2019
Newsy 1279V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group