terazmuzyka.pl
Koncerty 368V  
mg | 21 marca 2019
0

Warszawski koncert Orcheston z kolejną gwiazdą

Majowy koncert Orcheston, który odbędzie się w warszawskim COS Torwar, wzbogacony zostanie o występ jednej z najważniejszych polskich wokalistek.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej dołącza do koncertu Orcheston, zaraz obok Reni Jusis, Sarsy i Lukasa Meijera. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax wystąpi 17 maja w warszawskim COS Torwar.

Kayah przygotuje symfoniczną aranżację jednego z największych hitów muzyki elektronicznej. Kolejne nazwiska gości Orchestonu poznamy już wkrótce.

Kayah jest autorką wielu przebojów, takich  jak „Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij kochanie śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat. Swój pierwszy autorski album – „Kamień” wydała w 1995 roku. Płyta została świetnie przyjęta przez krytyków i całą branżę muzyczną, a sama artystka od razu zyskała rzeszę wiernych fanów. Od tego czasu Kayah wydała 10 albumów. W jej dorobku znalazła się również płyta z cyklu „MTV Unplugged”, do nagrania której została zaproszona jako pierwsza wokalistka z Europy Środkowo-Wschodniej.

Podczas Orchestonu na scenie COS Torwar wybrzmią hity takich twórców jak: Depeche Mode, Swedish House Mafia, Rudimental, Vangelis, Daft Punk, Fatboy Slim, Tiësto, The Chemical Brothers, Robert Miles, ATB i wielu innych.

Druga edycja Orchestonu odbędzie się w COS Torwar w Warszawie, 17 maja 2019 roku

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 260V  
Koncerty 1717V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group