terazmuzyka.pl
Newsy 10462V  
rf | 18 września 2017
4

Wdowa po Chesterze Benningtonie: Oto jak dla nas wyglądała depresja [WIDEO]

Talinda Bennington, wdowa po Chesterze Benningtonie, opublikowała film nakręcony dzień przed samobójstwem męża.

Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku. Wokalista Linkin Park cierpiał na depresję.

Europe publikuje trailer nowej płyty

Wdowa po Chesterze Benningtonie, Talinda Bennington, opublikowała na Twitterze film z rodzinnych archiwów, pokazujący Chestera na dwa dni przed śmiercią. Zrobiła to, aby pokazać, jak chorzy potrafią maskować swoją depresję przed światem. Chester, który bawi się z rodziną nie sprawia wrażenia osoby, która rozważa samobójstwo.

Talinda Bennington napisała:

Mój następny tweet będzie najbardziej osobistym, jaki opublikuję. Pokazuję to, żebyście zdawali sobie sprawę, że depresja nie ma swojego oblicza.

Oto jak depresja wyglądała dla nas na 36 godzin przed jego śmiercią. Bardzo nas kochał i my jego też.

Chester i Talinda mieli razem trójkę dzieci, 11-letniego Tylera Lee i 6-letnie Lilę i Lilly.

Wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku. W chwili tego kroku znajdował się sam w domu, a jego ciało znalazła pokojówka tuż przed tym, jak miał po niego przyjechać inny członek zespołu, żeby zabrać go na sesję zdjęciową. Chester Bennington nie pozostawił listu pożegnalnego. Miał 41 lat.

Śledczy ponadto przeszukali posiadłość w Palos Verdes i stwierdzili, że w otoczeniu Benningtona w dniu śmierci, nie stwierdzono obecności narkotyków. Cały czas jednak trwa ustalanie dokładnych szczegółów.

W sobotę, 22 lipca, biuro koronera i lekarza sądowego w Los Angeles wydało oficjalne oświadczenie, w którym za przyczynę śmierci Chestera Benningtona podało samobójstwo przez powieszenie. Sprawa została oznaczona jako zamknięta, teraz ciało wokalisty zostanie poddane autopsji oraz badaniom toksykologicznym.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Medium [83.26.***.***] dodano: 18.09.2017, 08:39 #1
a dopiero chciał nas wszystkich zabić,a tu proszę, zadziałało na odwrót...
Pokaż odpowiedzi (1)
K. [178.37.***.***] dodano: 18.09.2017, 20:55 #3
"Sprawa została oznaczona jako zamknięta, teraz ciało wokalisty zostanie poddane autopsji oraz badaniom toksykologicznym" - a ja myślałem, że jest już po pogrzebie. Ktoś sprawdza te teksty?
Pokaż odpowiedzi (1)
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group