terazmuzyka.pl
Pitbulek 3780V  
rf | 21 kwietnia 2020
26

Wes Scantlin zarżnął piosenkę Nirvany. Twierdzi, że to jego najlepsze wykonanie [WIDEO]

Internet obiegło fatalne wykonanie utworu „About A Girl” przez Puddle Of Mudd. Wokalista twierdzi, że sobie doskonale poradził.

Puddle Of Mudd wystąpił w radiu SiriusXM, gdzie wykonał utwór „About A Girl” Nirvany. Wykonanie to podbiło internet za sprawą interpretacji wokalnej przez Wesa Scantlina, który miał wyraźne problemy, żeby zaśpiewać odpowiednie dźwięki.

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy naśmiewających się w Wesa. Jeden z użytkowników YouTube’a napisał:

Brzmi jak clown Krusty z The Simpsons próbujący wydalić kamienie nerkowe. Basista wygląda jakby szczerze żałował każdej decyzji, która doprowadziła go do tego miejsca.

Inny napisał:

Kiedy myślisz, że rok 2020 nie może być gorszy... natrafiasz na to.

Jeszcze inny skomentował: „Właśnie dlatego ona go nienawidzi”, nawiązując do najsłynniejszego przeboju Puddle Of Mudd „She Hates Me”.

Tymczasem Wes Scantlin upiera się, że jego wykonanie było bardzo dobre. W mediach społecznościowych napisał:

Wznieście się ponad tych, którzy próbują was ściągnąć w dół. Jestem w NAJLEPSZEJ FORMIE. I tylko to się liczy. Zawiść jest toksyczna, a toksyczni ludzie to strata czasu.

A więc jest w najlepszej formie czy nie bardzo? Przekonajcie się sami.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (26)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Rochel57 [46.134.***.***] dodano: 21.04.2020, 08:58 #1
Wpierw niech zmieni dilera.
grungers [5.173.***.***] dodano: 21.04.2020, 09:25 #2
Strach pomyśleć jak jest w "słabej formie".
Mantas [84.38.***.***] dodano: 21.04.2020, 11:00 #3
Dżizus, kur..., ja pier.....
Zazwyczaj unikam zwrotów niecenzuralnych, ale tu się nie da. Przepraszam, lecz przypomniała mi się scena z Dnia Świra, gdy Marek Kondrat odbierał pensję nauczyciela
Wielebny Roman Niewiara [83.26.***.***] dodano: 21.04.2020, 11:53 #4
Mój kot uciekł z pokoju przy 2:30
Potas [188.147.***.***] dodano: 21.04.2020, 13:31 #5
Warto się dokładnie przyjrzeć bo w paru momentach nawet jego koledzy z zespołu ledwo co powstrzymują się przed śmiechem.
VERSATILE X [5.173.***.***] dodano: 21.04.2020, 18:27 #6
Wystarczy posłuchać "Blurry"z tej samej sesji czy "Uh Oh" i już widać jak na dłoni, że Wes jest w doskonałej formie.

Mistrzu - kocham Cię i popieram, a krytykantów... chrzanić.
Mario1125 [37.248.***.***] dodano: 21.04.2020, 18:29 #7
Litości, zrub coś dla społeczeństwa zaszyj ryj
Five Fingers Fist Fuck [79.175.***.***] dodano: 21.04.2020, 19:04 #8
POM to zawsze była... 3 liga? Niby że słabo wypadło? POM zawsze było słabe. Czyli wszystko w normie.
Pokaż odpowiedzi (5)
ZENEK [83.23.***.***] dodano: 21.04.2020, 19:29 #14
Ale żem się uśmiał!!!! Gość śpiewał jakby go ktoś gryzł w żołędzia , a ten basista...buhaha. Po skończeniu numeru to chyba wyskoczył przez okno.
Żaba [77.254.***.***] dodano: 21.04.2020, 20:15 #15
Wyłączyłem 0:19
Chris [83.23.***.***] dodano: 22.04.2020, 06:34 #16
Przestańcie z tymi krytycznymi komentarzami. To jest grunge. W nim chodzi o to, żeby nie trafiać w dźwięki. Im bardziej nie trafiasz, tym lepiej. Jest ok.
repecki [46.76.***.***] dodano: 22.04.2020, 11:09 #17
Bardzo dobrze zrobione. Fałszuje? Tak. Kurt też fałszował.
Ale chyba nie chodziło mu o jak najczystsze zaśpiewanie NIrvany, chyba nie brał udzialu w Idolu? Uśmiech Także biorę stronę wokalisty.
Pokaż odpowiedzi (1)
Luk [188.147.***.***] dodano: 22.04.2020, 19:26 #19
Okropne wykonanie. I ten jego wyraz twarzy, jakby miał zatwardzenie...
GoodWhity [37.248.***.***] dodano: 22.04.2020, 20:59 #20
Takie przemyślenia. Albo gościu ma wielkie mniemanie o sobie, albo wielki dystans do siebie, albo czegoś się najarał i poszedł w długą, albo sobie z nas robi jaja.
? [2.247.***.***] dodano: 22.04.2020, 21:36 #21
normalnie Corona Grunge
KozaPrG [84.38.***.***] dodano: 22.04.2020, 23:43 #22
Jak dla mnie zrobił to dla śmiechu, ale śmiech się nie spodobał, bo żart faktycznie słaby. Albo faktycznie za dużo wciągnął/spalił/wypił/wstrzyknął.
Gjapmg1 [92.77.***.***] dodano: 23.04.2020, 07:39 #23
Gość miał zawsze dobry wokal. Tutaj chciał brzmieć jak Cobain i nie wyszło