terazmuzyka.pl
Newsy 286V  
mg | 6 kwietnia 2020
2

Whitesnake pokazał teledysk nagrany do utworu „Sail Away” [WIDEO]

Zespół Whitesnake postanowił wydać niepublikowany dotychczas teledysk, który powstał do pochodzącego z płyty „The Purple Album” utworu „Sail Away”.

Choć premiera albumu „The Purple Album” – na którym znalazły się nowe interpretacje utworów, które David Coverdale nagrał z Deep Purple – miała miejsce w 2015 roku, zespół postanowił przypomnieć o tym wydawnictwie. W sieci pojawił się teledysk, który nagrano do utworu „Sail Away”, a który nigdy nie został opublikowany. Z obrazkiem możecie zapoznać się poniżej:

Na płycie Whitesnake znalazły się wybrane utwory, które wraz z Deep Purple nagrał David Coverdale. Poza powyższym, na płycie znaleźć możemy takie przeboje jak „Stormbringer” czy „Soldier of Fortune”. Przy okazji premiery wspomnianej płyty tak wypowiedział się Coverdale:

Chcieliśmy zagrać te kawałki. Każdy członek naszego zespołu ma wrodzony talent i identyfikuje się z tą muzyką. Zrobiliśmy co w naszej mocy, żeby wyrazić szacunek muzyce i spuściźnie, jaką pozostawił po sobie Deep Purple Mk3 i Mk4.

Premiera płyty miała miejsce 29 kwietnia 2015 roku.

Grupa Whitesnake poinformowała niedawno, że zmuszona została do odwołania wszystkich zaplanowanych na ten rok koncertów. Powodem nie jest koronawirus (który zapewne i tak storpedowałby plany zespołu), ale problemy zdrowotne Davida Coverdale’a. Wokalista musiał poddać się zabiegowi usunięcia przepukliny pachwinowej.

Na trasie zespołu była między innymi Polska – zespół miał zagrać w stołecznej Stodole 29 kwietnia tego roku. Z powodu epidemii koronawirusa koncert i tak najprawdopodobniej nie doszedłby do skutku.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
purpen [185.97.***.***] dodano: 06.04.2020, 15:34 #1
Sail away z płyty BURN jest spox. ta nowsza wersja to jakiś lipton
TW Ping Pong [79.191.***.***] dodano: 06.04.2020, 18:10 #2
Ale smęty....
Zobacz także
Newsy 1100V  
14

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
Newsy 1310V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group