terazmuzyka.pl
Newsy 298V  
mg | fot. Zack Caspary | 21 marca 2019
0

Why Don’t We i Macklemore we wspólnym utworze [WIDEO]

Pochodzący z Los Angeles zespół Why Don't We połączył siły z czterokrotnie nagrodzonym Grammy raperem Macklemorem. Efektem współpracy jest singel i teledysk „I Don't Belong In This Club”.

Młodzi wokaliści i ich starszy utytułowany kolega próbują wejść na imprezę do modnego nocnego klubu. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ na przeszkodzie staje ochroniarz, który stosuje sobie tylko znane kryteria przy wpuszczaniu do środka. Tak w skrócie przedstawia się scenariusz klipu do nowej piosenki „I Don't Belong In This Club”.

Premiera „I Don’t Belong In This Club” pokrywa się z rozpoczęciem 8 Letters Tour, która jest największą do tej pory trasą zespołu – zawiera wyprzedane koncerty w Los Angeles, Bostonie, Chicago i Nowym Jorku.

Why Don’t We wydali „I Don’t Belong In This Club” jako trzecią piosenkę (i teledysk) w 2019 roku. Zespół rozpoczął rok od „Big Plans”, który wystrzelił na pierwsze miejsce w ogólnej liście przebojów iTunes i może się pochwalić 6 milionami wyświetleń na YouTube. Następnie, w zeszłym miesiącu, swoją premierę miało „Cold in LA”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 27V  
0

Kortez zapowiada nowe wydawnictwo

rf | fot. Facebook | 24 kwietnia 2019
Newsy 516V  
Newsy 1993V  
0

Steven Tyler zaskoczył Backstreet Boys na scenie [WIDEO]

rf | fot. Gage Skidmore | 21 kwietnia 2019
Newsy 2568V  
Newsy 606V  
Newsy 2772V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group