terazmuzyka.pl
Newsy 318V  
mg | fot. Zack Caspary | 21 marca 2019
0

Why Don’t We i Macklemore we wspólnym utworze [WIDEO]

Pochodzący z Los Angeles zespół Why Don't We połączył siły z czterokrotnie nagrodzonym Grammy raperem Macklemorem. Efektem współpracy jest singel i teledysk „I Don't Belong In This Club”.

Młodzi wokaliści i ich starszy utytułowany kolega próbują wejść na imprezę do modnego nocnego klubu. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ na przeszkodzie staje ochroniarz, który stosuje sobie tylko znane kryteria przy wpuszczaniu do środka. Tak w skrócie przedstawia się scenariusz klipu do nowej piosenki „I Don't Belong In This Club”.

Premiera „I Don’t Belong In This Club” pokrywa się z rozpoczęciem 8 Letters Tour, która jest największą do tej pory trasą zespołu – zawiera wyprzedane koncerty w Los Angeles, Bostonie, Chicago i Nowym Jorku.

Why Don’t We wydali „I Don’t Belong In This Club” jako trzecią piosenkę (i teledysk) w 2019 roku. Zespół rozpoczął rok od „Big Plans”, który wystrzelił na pierwsze miejsce w ogólnej liście przebojów iTunes i może się pochwalić 6 milionami wyświetleń na YouTube. Następnie, w zeszłym miesiącu, swoją premierę miało „Cold in LA”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 216V  
2

Iggy Pop singlem zapowiedział nowy studyjny album [AUDIO]

mg | fot. Alex Const | 18 lipca 2019
Newsy 108V  
Newsy 937V  
13

Jack White wskazuje zespoły, które są nadzieją rocka

rf | fot. David James Swanson | 17 lipca 2019
Newsy 3222V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group