terazmuzyka.pl
Film / serial 1856V  
mg | 7 lutego 2018
3

Wiemy, kto wcieli się w postać Sharon Tate – żony Romana Polańskiego

Oficjalnie potwierdzono, że tytułową rolę w filmie „The Haunting of Sharon Tate” zagra Hilary Duff.

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym ucharakteryzowana jest na Sharon Tate, zamordowaną w 1969 roku drugą żonę Romana Polańskiego. Wszystko to w związku z powstającym obecnie filmem „The Haunting of Sharon Tate”.

Film o najgorszym filmie w historii debiutuje w polskich kinach

Niezależnie od kontrowersji dotyczących wyboru właśnie Hilary Duff, uczciwie trzeba przyznać, że aktorka jest niezwykle podobna do Sharon Tate:

Nie obyło się jednak bez kontrowersji, a cały projekt – jak i dobór aktorki – skrytykowała Debra Tate, czyli siostra tragicznie zmarłej Sharon. Powiedziała ona w rozmowie z „People”:

Nieważne, kto zagra w tym filmie – to po prostu niesmaczne. Wyścig z czasem, żeby wydać cokolwiek w 50. rocznicę tych strasznych wydarzeń, jest pozbawiony klasy.

Reżyserem i scenarzystą filmu „The Haunting of Sharon Tate” jest Daniel Farrands.

Nad filmem dotyczącym morderstwa dokonanego przez Rodzinę pracuje również Quentin Tarantino, jednak on planuje skupić się przede wszystkim na postaci polskiego reżysera, Romana Polańskiego. Nieoficjalnie mówi się, że w Sharon Tate we wspomnianej produkcji wcieli się Margot Robbie. Nie znamy jeszcze tytułu filmu przygotowywanego przez Tarantino.


Morderstwa dokonali członkowie Rodziny Mansona w posiadłości przy 10050 Cielo Drive w Los Angeles w nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku. Ich ofiarami padła Sharon Tate (żona Romana Polańskiego, która była w ósmym miesiącu ciąży), Jay Sebring, Wojciech Frykowski oraz Abigail Folger. Romana Polańskiego wówczas nie było na miejscu.

Charles Manson osobiście nie brał udziału w zbrodni, jednak uznany został za mózg całej operacji i skazany w 1971 roku na śmierć, ale gdy rok później stan Kalifornia zniósł karę śmierci, jego wyrok zmieniono na dożywocie. Zmarł w ubiegłym roku, 19 listopada.

Charles Manson był też niespełnionym piosenkarzem. W latach 1967-1968 nagrał utwory, które później trafiły na album „Lie: The Love and Terror Cult”, wydany w 1970 roku. Utwór „Cease To Exist” z tej płyty został nagrany pod tytułem „Never Learn Not To Love” przez The Beach Boys. Po piosenkę „Look At Your Game, Girl” sięgnął zespół Guns N’ Roses (ukryty utwór na płycie „The Spaghetti Incident?”), a przeróbkę „Sick City” nagrał Marilyn Manson. Ponadto fragmenty piosenki „Mechanical Man” trafiły do utworu „My Monkey”, wydanego na debiutanckiej płycie Marilyn Manson The Portriat Of An American Family” z 1994 roku.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
mikrobas dodano: 07.02.2018, 16:53 #1
Owszem,podobieństwo jest niemałe. Cóż kiedy aktorski talent pani Duff pozostawia wiele do życzenia...
Andrzej [83.30.***.***] dodano: 07.02.2018, 19:41 #2
Liczyłem na panią Magdalenę Ogórek
tom [84.40.***.***] dodano: 07.02.2018, 21:15 #3
Wystarczyłoby żeby wydali w końcu na bluray zremasterowany "Nieustraszeni pogromy wampirów", gdzie grają oboje zakochanych. Oboje młodzi a ona piękna.
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group