terazmuzyka.pl
Newsy 304V  
rf | fot. Stefan Bollmann | 3 kwietnia 2020
0

Will Carroll (Death Angel) informuje o stanie swojego zdrowia

Perkusista Death Angel wylądował na oddziale intensywnej terapii z powodu infekcji koronawirusem.

Will Carroll kilka tygodni temu wylądował w szpitalu z powodu infekcji koronawirusem. Perkusista Death Angel był w śpiączce, ale teraz czuje się lepiej.

Carroll poinformował fanów, jak się czuje, w pierwszym oświadczeniu opublikowanym po tym jak trafił do szpitala:

„Plotki o mojej śmierci są wielce przesadzone”. Postanowiłem, że zacznę od cytatu z Marka Twaina. Ale mówiąc serio, nie potrafię wyrazić, jak ważna jest dla mnie miłość, wsparcie i pozytywna energia, którą mi okazywaliście. Nie chcę zabrzmieć zbyt rzewnie, ale dziękuję, że uratowaliście mi życie.

Przez 12 dni byłem w śpiączce i wasza pozytywna energia pomogła mi przetrwać. Jestem silny, ale nie aż tak.

Nie mogę się doczekać, aż wyjdę ze szpitala i rozpocznę nowy rozdział życia. Czekam na materiały od Roba Cavestany’ego, które trafią na dziesiątą płytę DA. Póki co muszę się nauczyć chodzić na nowo i jeść stałe pokarmy.

Zespoły Testament, Exodus i Death Angel niedawno wróciły z europejskiej trasy. Tuż po powrocie kilku członków zachorowało i zdiagnozowano u nich koronawirusa. Najgorzej infekcję znosi perkusista Death Angel, Will Carroll.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 765V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group