terazmuzyka.pl
Koncerty 295V  
rf | 25 maja 2020
0

William DuVall (Alice In Chains) w Polsce. Poznaliśmy nową datę koncertu

Poznaliśmy nową datę koncertu wokalisty Alice In Chains w Polsce.

William DuVall miał zagrać u nas w kwietniu tego roku, jednak ze względu na zagrożenie epidemiologiczne cała trasa koncertowa została odwołana. Poznaliśmy nową datę koncertu. Wokalista Alice In Chains wystąpi w warszawskiej Stodole 24 marca 2021 roku.

William DuVall promuje solowy album „One Alone”. Artysta gra na scenie zupełnie sam, akompaniując sobie na gitarze akustycznej. W rozmowie dla „Teraz Rocka” tak mówi o tych koncertach:

To bardzo stresujące, ale też wyzwalające i ekscytujące. Tuż przed wyjściem na scenę zawsze doświadczam chwili ogromnej tremy (śmiech). Ale gdy już jestem na scenie i zaczynam grać, koncert zmienia się w święto. To jak spacer po rozpiętej linie bez żadnej siatki (śmiech). Jestem sam z gitarą akustyczną. Nie ma innych muzyków ani żadnego sprzętu. A gitara akustyczna jest bezlitosnym instrumentem, jeśli nie potrafisz nad nią całkowicie zapanować, może cię pogrążyć. Ale to wielkie wyzwanie, które bardzo mi się podoba. Nie wiesz, co się stanie. Możliwe, że jest to najbardziej satysfakcjonująca trasa, jaką kiedykolwiek dałem.

William DuVall dołączył do Alice In Chains w 2006 roku po śmierci Layne’a Staleya. Dotychczas nagrał z zespołem trzy albumy studyjne.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 362V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 674V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group