terazmuzyka.pl
Koncerty 1228V  
mg | 11 stycznia 2017
1

Wishbone Ash w Polsce. Szczegóły koncertów

Dowodzona przez Andy’ego Powella grupa Wishbone Ash już w tym miesiącu rozpocznie obejmującą cztery koncerty trasę po Polsce.

Brytyjska grupa, która powstała w 1969 roku, odwiedzi Polskę na przełomie stycznia i lutego. Zespół wystąpi z najlepszymi utworami pięknie brzmiącego i wysublimowanego hard rocka. Nie zabraknie też psychodelii i solowych popisów. Poznań (28.01), Gomunice (29.01), Czechowice Dziedzice (30.01) i Wrocław (01.02) – to miasta, w których legendarni muzycy pojawią się na żywo.

Wishbone Ash w Polsce – bilety

Bilety na wszystkie koncerty Wishbone Ash trafiły do sprzedaży już 6 września, ale wciąż dostępne są w sklepach stacjonarnych i internetowych. Ich ceny to niezależnie od lokalizacji – 120 złotych w przedsprzedaży oraz 135 złotych w dniu koncertu. Dostępne są również bilety kolekcjonerskie, jednak w ich sprawie należy kontraktować się z organizatorem lub konkretnym klubem.

Supporty

Podczas polskiej trasy Wishbone Ash, która odbywa się w ramach „The Tough And Tender Tour 2017”, nie zabraknie znakomitych gości. Na koncertach w naszym kraju brytyjskich muzyków wesprze Steve Hill, który specjalizuje się w pomysłowym łączeniu bluesa i rocka. Dodatkowo na wszystkich koncertach pojawi się polska formacja Lizard.

Wishbone Ash – „Persephone”:

Wishbone Ash, czyli legenda rocka

Pochodząca z miejscowości Torquay formacja Wishbone Ash zasłynęła z pięknych i wysublimowanych melodii wplecionych w hardrockowe, bluesrockowe i progresywne aranżacje. Grupa działa nieprzerwanie od 1969 roku, ale – co oczywiste – na przestrzeni lat przechodziła wiele zmian personalnych, wciąż jednak pozostając przy swoim własnym, autorskim stylu. Liderem zespołu jest Andy Powell, który współtworzy grupę od początku jej istnienia, natomiast obecnie wspierają go: Bob Skeat, Muddy Manninen i Joe Crabtree. 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Tadek [83.10.***.***] dodano: 12.01.2017, 22:44 #1
Byłem rok temu w Krakowie. Ale dali czadu. Nie myślałem, że sa w takiej formie. Mam już bilet do czechowic.
Koncert już wkrótce
  • Wishbone Ash (Wrocław)
  • Data i miejsce koncertu: 1 lutego 2017
    Wrocław, Stary Klasztor
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group