terazmuzyka.pl
Newsy 224V  
mg | 26 maja 2020
0

Within Temptation pokazali teledysk przygotowany na potrzeby najnowszego singla [WIDEO]

Znany nam już utwór pt. „Entertain You”, który zapowiada nowy album Within Temptation, doczekał się oficjalnego teledysku.

Znieważanie, prześladowanie oraz wykorzystywanie, to dzieje się każdego dnia i jest usprawiedliwiane w imię ekonomicznej konieczności, polityki, religii, kultury, płci i rasy – stwierdza zespół Within Temptation zapowiadając niedawno singiel „Entertain You”.

Teraz utwór doczekał się oficjalnego teledysku, który właśnie pojawił się w serwisie YouTube:

Często nie możemy i nie chcemy widzieć konsekwencji pragnienia zaspokojenia naszych osobistych potrzeb. Aby usprawiedliwić lub po prostu uniknąć zadawania cierpienia innym, patrzymy w drugą stronę lub zaczynamy wskazywać palcami. Powinniśmy częściej spoglądać w lustro i zacząć kwestionować nasze własne przekonania: powinniśmy starać się zrozumieć nie tylko siebie, ale także, co najważniejsze, innych i otaczający nas świat. To nie jest najłatwiejszy sposób, ale z pewnością prowadzi nas dalej w tym indywidualistycznym społeczeństwie.

- mówi wokalistka Within Temptation, Sharon den Adel.

We wrześniu Within Temptation wyruszy w imponującą trasę koncertową razem z Evanescence. Trasa Worlds Collide Tour obejmie również nasz kraj – koncert ma odbyć się w gliwickiej Arenie, choć pandemia koronawirusa może pokrzyżować ambitne plany obu zespołów.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 654V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group