terazmuzyka.pl
Film / serial 348V  
mg | 3 sierpnia 2020
0

„Władca Pierścieni”. Serial znów powstaje – pojawią się w nim znane postacie!

Twórcy serialu „Władca Pierścieni” powrócili na plan. Pojawiły się nowe informacje dotyczące fabuły oczekiwanej produkcji.

Serial „Władca Pierścieni”, który realizowany jest na zamówienie Amazon Studios, to jedna z najgorętszych premier najbliższych lat. Choć wciąż niewiele wiadomo o samej produkcji, jej rozmach robi niesamowite wrażenie. Prace na planie jakiś czas temu zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa, ale twórcy w końcu powrócili do swoich zajęć.

Jak donosi świetnie poinformowany portal TheOneRing.net, w serialu – który ma toczyć się na setki lat przed wydarzeniami z książek „Hobbit” i „Władca Pierścieni” – będzie nam dane zobaczyć znane postacie. W serialu pojawią się Galadriela (tę informacje potwierdzono już wcześniej), Elrond oraz Sauron. Na razie nie wiadomo, kto wcieli się w te postacie.

Warto nadmienić, że serial rozgrywał się będzie w Drugiej Ery Śródziemia, co oznacza, że Sauron wciąż będzie w posiadaniu Pierścienia, a walkę toczyć z nim będą wspomniani Galadriela oraz Elrond.

Nad produkcją czuwa reżyser J.A. Bayona („Jurassic World: Upadłe królestwo”). Showrunnerami serialu są J.D. Payne i Patrick McKay. Nieoficjalnie mówi się, że serial „Władca Pierścieni” ma być najdroższym w historii telewizji.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!


Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group