terazmuzyka.pl
Pitbulek 10340V  
rf | 20 marca 2020
31

Wojciech Mann i Piotr Bukartyk nagrali piosenkę z uszczypliwym komentarzem [WIDEO]

Wojciech Mann i Piotr Bukartyk nagrali piosenkę, w której skomentowali ostatnie zawirowania wokół sytuacji w radiowej Trójce.

Dość nieoczekiwanie kilka dni temu zakończyła się przygoda Wojciecha Manna z Polskim Radiem. Dziennikarz występował w Trójce przez ponad 50 lat, dlatego wydarzenia te były ogromnym szokiem dla słuchaczy. Co jednak ważne, nie zamierza on przechodzić na emeryturę. Jak ostatnio podaliśmy, Mann będzie tworzył content w nowych mediach.

Niedawno dziennikarz opublikował w sieci zabawne wideooświadczenie (obejrzyj je tutaj), a teraz z Piotrem Bukartykiem jako Duet Egzotyczny Bukman nagrali utwór „Szpachlowa gładź”.

Wojciech Mann zdecydował się na opuszczenie Radiowej Trójki po tym, jak ta zakończyła współpracę z Anną Gacek. Dziennikarz przyznał, że jak do tej pory nikt z Polskiego Radia się z nim nie kontaktował, a on jedynie poinformował przełożonych, że w zaistniałej sytuacji nie będzie prowadził swoich audycji.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (31)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Jack In The Box [217.96.***.***] dodano: 20.03.2020, 19:25 #1
oj chyba wcale jednak nie ma tego w d...., typ jest już prawie jak max cavalera, na tym fejsruku czy instaszicie to pewnie będzie cały czas o tym nawijał jaki pokrzywdzony, a co ludzie mają powiedzieć jak tracą pracę w korporacjach, szkołach ,sklepach, z tym że on sam odszedł, więc w czym problem? biadolenie zgorzkniałego dziadka, a utwór typowo głupi na poziomie polskiego kabaretu, myślę że pasowałby do nowego albumu me and that man.
Pokaż odpowiedzi (4)
Żywica [89.76.***.***] dodano: 20.03.2020, 20:20 #6
Nic dodać , nic ująć Uśmiech
Brother73 [37.47.***.***] dodano: 20.03.2020, 21:15 #7
Kiedy będzie wkładka o Wojciechu Mannie?
ad [159.205.***.***] dodano: 20.03.2020, 21:32 #8
Za komuny Pan Wojtek błaznował z Materną a teraz błaznuje z Bukartykiem.Do tego jeszcze powinien dołączyć Owsiak.
Tom [37.228.***.***] dodano: 20.03.2020, 22:29 #9
Panowie Pomannbutyrkowie. Przelknijcie poraszke jak faceci. Już nie dało się słuchać waszych politycznych aluzji a to z prawdziwą muzyką i przyjemnością jej słuchania nie zagrało!! Może w Tok-fm lub w GW,wylejecie wszystkie żółcie i w tedy spokojnie będziecie spać. A co do Pana grajka,, :całe życie na trzech akordach i w tym samym interwale?Może warto rozejrzeć się trochę szerzej szczególnie w tym czasie. Żenada kolesie. .
Pokaż odpowiedzi (1)
Dżon [91.201.***.***] dodano: 21.03.2020, 00:21 #11
Poczytajcie o rodzie Bukatryków Mrugnięcie
Piotr Kołecki [31.179.***.***] dodano: 21.03.2020, 08:00 #12
Świetnie jak zwykle. Czekam na więcej.
Seba [91.223.***.***] dodano: 21.03.2020, 09:40 #13
Panie Wojtku szacun
zbyszek [109.241.***.***] dodano: 21.03.2020, 09:59 #14
Już to robili wcześnie j w porannych blokach Trójkowych , tylko , że wtedy jeszcze za kasę od pisowskich siepaczy . Dobrej zabawy panowie , tyle że ja mam to (słowami klasyka ujmując ) - w doopie .
Jan [178.218.***.***] dodano: 21.03.2020, 10:15 #15
Trójke słuchałem i nadal będę. Czy wszyscy celebryci uważają że zawsze mają rację? Otóż wg mnie. Nie ma W M i nic sie nie stało. Życie toczy się dalej. A tak na koniec WM ma straszną dykcję i mnie osobiście piątki z rana meczyły. Panie Wojciechu proszę przestać biadolić i znaleźć inną robotę i pokazać klasę gdzie indziej.

Jan
pawilon [85.117.***.***] dodano: 21.03.2020, 11:35 #16
Niskie to dość-ludzi z niezaprzeczalną inteligencją za jakich uważam Panów Manna i Bukartyka myślałem że stać na więcej rozsądku.To jest zachowanie dziecka z piaskownicy któremu ktoś zabrał zabawkę.
Slavo [37.30.***.***] dodano: 21.03.2020, 14:48 #17
W normalnym kraju o takich dziennikarzy jak Mann walczą wszystkie stacje radiowe U nas prostackie buraczane miernoty wyrzucają z pracy
Pokaż odpowiedzi (2)
mam [185.93.***.***] dodano: 21.03.2020, 18:35 #20
trole, przecierz nikt was nie lubi i tak
gillan1969 dodano: 21.03.2020, 19:00 #21
Oj,co Pana Wojtka krytykują,to nie znają historii Programu Trzeciego...muzyka Kaczkowski,Gaszyński,Michalski,Kordowicz,Pacuda,Janiszewski,Kosiński,Niedźwiecki,Beksiński...wspaniała rozrywka z 60-minut na godzinę na czele...nawet Marcin Wolski był wtedy super...a jeszcze inny program promował WIECZORY PŁYTOWE,wspaniałe czasy pomimo trudności politycznych...
Pokaż odpowiedzi (1)
Mariola [31.1.***.***] dodano: 21.03.2020, 20:48 #23
Emeryturę czas zacząć
Adam [213.108.***.***] dodano: 21.03.2020, 21:53 #24
Coś dużo tu pisowskich trolli. Ciekawe czy płacą im za to?
Szczerze pytam, bo nie wiem.
Edyta [178.43.***.***] dodano: 21.03.2020, 22:36 #25
No coz, Piotr Bukartyk to gosc: https://www.youtu(...)qI-uI9Mc
Janek [91.201.***.***] dodano: 21.03.2020, 22:49 #26
Wojciech Mann na stare lata się stacza.
1235 [89.64.***.***] dodano: 22.03.2020, 11:34 #27
Man był zawsze uszczypliwy a teraz zachowuje się jak błazen a może nawet idiota .
g [5.173.***.***] dodano: 22.03.2020, 21:07 #28
obaj panowie z polotem kury niestety
troll [78.11.***.***] dodano: 23.03.2020, 09:36 #29
Widać na załączonym ruchomym obrazku, że największym trollem jest ten sam pan Bukartyk. A tak swoją drogą to uważam, że największe szpachlowanie odchodziło za czasów Platformy. Doskonale pamiętamy, że wtedy wszystkie stacje radiowe i telewizyjne mówiły jednym głosem - głosem Tuska i spółki. To dopiero była Gładź!!!
Silverfox [89.68.***.***] dodano: 23.03.2020, 19:17 #30
Panie Wojtku nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Odkrywamy Pana na nowo. A piosenka jak zwykle w 10. Brawa dla autora!!!
Marcin [78.10.***.***] dodano: 29.03.2020, 19:18 #31
Zaproszenie Pana Bukartyka skojarzyło mi się z zaproszeniem na mównicę ''Tygrysa z PSL'' :-)