terazmuzyka.pl
Pitbulek 4280V  
rf | 28 marca 2020
28

Wojciech Mann i Piotr Bukartyk opublikowali kolejną piosenkę [WIDEO]

Poznaliśmy nową odsłonę Duetu Egzotycznego Bukman, tym razem w piosence "Odrobinka winka".

Kilka dni temu Wojciech Mann i Piotr Bukartyk zaprezentowali się jako Duet Egzotyczny Bukman utworem „Szpachlowa gładź”. Klip do tej piosenki możecie obejrzeć TUTAJ.

Teraz natomiast zaprezentowali kolejny utwór, tym razem utrzymany w lżejszej konwencji, „Odrobinka winka”.

Możecie go obejrzeć poniżej.

Wspólna działalność Manna i Bukartyka to pokłosie odejścia pierwszego z nich z radiowej Trójki. Wojciech Mann zdecydował się na opuszczenie Radiowej Trójki po tym, jak ta zakończyła współpracę z Anną Gacek. Dziennikarz przyznał, że jak do tej pory nikt z Polskiego Radia się z nim nie kontaktował, a on jedynie poinformował przełożonych, że w zaistniałej sytuacji nie będzie prowadził swoich audycji.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (28)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Jack In The Box [217.96.***.***] dodano: 28.03.2020, 12:52 #1
cóż... to ja już jednak chyba wolę nergala.
Pokaż odpowiedzi (1)
ann [31.60.***.***] dodano: 28.03.2020, 13:49 #3
Komuna
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 28.03.2020, 14:36 #4
Kompromitacji i żenady ciąg dalszy.
gieniusz [31.135.***.***] dodano: 28.03.2020, 15:17 #5
Precz z komuną!
pawilon [85.117.***.***] dodano: 28.03.2020, 15:42 #6
Kiedyś naprawdę szanowałem tych Panów-ale teraz ręce opadają,,,
Pokaż odpowiedzi (2)
ad [87.205.***.***] dodano: 28.03.2020, 20:52 #9
Kupa śmiechu-żenada.
Slavo [37.30.***.***] dodano: 28.03.2020, 23:02 #10
Brakuje Pańskich audycji Panie Wojtku. Wielki szacun.Prostactwo i chamstwo przeminie .muzyka zostanie


jędras48 [31.183.***.***] dodano: 29.03.2020, 01:42 #11
to nie czapex - to dupex !
I [91.205.***.***] dodano: 29.03.2020, 10:18 #12
Bukartyk tu o przyszłości...a brzmi jak, Panie Wojtku, litości !
Laura [188.146.***.***] dodano: 29.03.2020, 12:06 #13
O co im chodzi?? Przecież to nie jest ani ładne, ani mądre, ani ciekawe, ani dowcipne, ani śmieszne? Po co to jest i dla kogo??
Pokaż odpowiedzi (1)
Trzeźwy Biały [83.137.***.***] dodano: 29.03.2020, 14:18 #15
Słucham Trójki odkąd pamiętam. Dziennikarze się zmieniali. Forma pozostaje ciągle ta sama. Mann był może i "twarzą" radia, ale sama Trójka nie ucierpi na jego odejściu. Nawet zyska - bo takimi występami jak te, tylko utwierdza w przekonaniu, że to pajac komunistyczny, który idealnie pasuje do innych pajacy z kod
Pokaż odpowiedzi (3)
Kamień [91.201.***.***] dodano: 29.03.2020, 19:05 #19
Lubiłem słuchać Manna.
Ale, że mu palma odbije to się nie spodziewałem.
Durnia z siebie zrobił na stare lata. Szkoda.
crim [85.222.***.***] dodano: 29.03.2020, 21:06 #20
Nie wiem co się stało z ludźmi w tym kraju. Wszędzie jakaś nienawiść. Ludzie plujecie żółcią na Wojciecha Manna, że jakiś komuch itd? WTF? Może jakieś dowody??? Przydały by się, jak już się osądza. Co się z wami dzieje?? Dlaczego wszędzie ta polityka? Nie podoba wam się kawałek, czy filmik to napiszcie, że słaby czy coś w tym stylu. A tu jakieś personalne przytyki. Wy już wszystko wiecie....Ludzie co się z wami dzieje. Wyluzujcie. Gdzie ten luz się podział w środowisku rockowym?
Są świetni [188.47.***.***] dodano: 30.03.2020, 02:06 #21
Są świetni, mają wyrafinowane poczucie humoru,ale rozumiem, że , cytując klasyka,nie są dla kazdego
Stefan [188.47.***.***] dodano: 30.03.2020, 02:10 #22
Są świetni, mają wyrafinowane poczucie humoru,ale rozumiem, że , cytując klasyka,nie są dla kazdego
Adex [91.224.***.***] dodano: 30.03.2020, 08:36 #23
Te Wasze piosenki są równie żałosne ja wy.
I wykonuje je ten, co stwierdzil, że kabarety są beznadziejne. Kolejny, zakamuflowany do teraz, czerwony pajac
edek [46.149.***.***] dodano: 31.03.2020, 18:54 #24
W necie same pozytywne komentarze tego tworu, ale to na bank przez szacunek jakim większość darzy Manna. Nie oszukujmy się jednak, Jego najnowsze akcje to żenada jakich mało...
Pokaż odpowiedzi (1)
Marta [193.29.***.***] dodano: 31.03.2020, 23:20 #26
Apropo negatywnych komentarzy. Do ironi trzeba dorosnąć Panowie. Jak widać co niektórym nie grozi.
Dr [188.146.***.***] dodano: 01.04.2020, 22:38 #27
Może z Anna Gacek lepiej jakąś muze fajna zapodajcie, bo to brzdakanie mi się nie widzi