terazmuzyka.pl
Newsy 50000V  
mg | 18 marca 2020
136

Wojciech Mann wystosował GENIALNE oświadczenie dotyczące ostatnich wydarzeń [WIDEO]

Wojciech Mann, który niedawno opuścił szeregi Polskiego Radia, postanowił wystosować oświadczenie dotyczące zaistniałej sytuacji. 

Dość nieoczekiwanie kilka dni temu zakończyła się przygoda Wojciecha Manna z Polskim Radiem. Dziennikarz występował w Trójce przez ponad 50 lat, dlatego wydarzenia te były ogromnym szokiem dla słuchaczy. Co jednak ważne, nie zamierza on przechodzić na emeryturę. Jak ostatnio podaliśmy, Mann będzie tworzył content w nowych mediach. Założył już konta w serwisach Facebook i Instagram, a także planuje uruchomić autorski kanał na YouTube. Wspiera go w tym jego syn i menadżer, Marcin Mann.

#ZostańWDomu i przeczytaj nasze „Wydania Specjalne”

W sieci pojawiło się właśnie oświadczenie dziennikarza, w którym postanowił odnieść się do ostatnich zarzutów, które padły pod jego adresem. Zalecamy poczekać do puenty... 

Wojciech Mann zdecydował się na opuszczenie Radiowej Trójki po tym, jak ta zakończyła współpracę z Anną Gacek. Dziennikarz przyznał, że jak do tej pory nikt z Polskiego Radia się z nim nie kontaktował, a on jedynie poinformował przełożonych, że w zaistniałej sytuacji nie będzie prowadził swoich audycji.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (136)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Assus [37.47.***.***] dodano: 18.03.2020, 20:09 #1
Komentarz ukryty [Pokaż]
Pokaż odpowiedzi (3)
zet [178.42.***.***] dodano: 18.03.2020, 20:28 #5
Komentarz ukryty [Pokaż]
Zbigniew Okoń dodano: 18.03.2020, 20:37 #6
Komentarz ukryty [Pokaż]
Pokaż odpowiedzi (3)
ja [37.30.***.***] dodano: 18.03.2020, 20:40 #10
Mistrz!!!! Panie Wojtku - dziękuję, tak zupełnie prywatnie, za sprzeciw wobec prostactwa i chamstwa obecnej ekipy. Doszliśmy do czasów, kiedy kultura i obycie są taką rzadkością, że próbuje się je eliminować jako zagrażające "zdrowej tkance narodu"...
Pokaż odpowiedzi (1)
zxc [178.36.***.***] dodano: 18.03.2020, 20:50 #12
Przez niemal 5 lat medialnej degrengolady mojego ulubionego radia i wymiany wartościowych dziennikarzy na pisowskich aparatczyków w zasadzie tylko Wojciech Mann trzymał mnie przybytek rozglosni.
Szkoda ze przez ludzi niekompetentnych i w imię partyjnej propagandy ludzi zaczadzonych władza niszczone są wartościowe media. Niestety Trójka nie oparła się od natłoku rynsztokowych standardów, robionych po kursku w mediach. Może jeszcze kiedyś wrócę.
Pokaż odpowiedzi (5)
Mariusz [89.230.***.***] dodano: 18.03.2020, 21:05 #17
Panie Wojtku proszę nie zniżać się do takich poziomów... Nie pan pierwszy i nie ostatni został zmuszony do porzucenia pracy .. tysiące Polaków mają ten sam problem.. debilny pracodawca..
Jack In The Box [217.96.***.***] dodano: 18.03.2020, 21:12 #18
ale o co chodzi? to jest strona o muzyce czy o polityce? po/pis z takimi hasłami to polecam na interię się udać, wiem że radio te sprawy ale po raz kolejny mamy tu do czynienia z tym samym syfem, kto zły kto lepszy, czyja propaganda gorsza albo lepsza, ludzie to portal o muzyce, może by tak o nowym albumie grave digger napisać albo paradise lost? spójrzcie na rockmetal, czy tam ludzie rozpisują się o pisach i pełowcach? wolę już czytać o pałeczkach larsa niż kolejne wypociny w stylu pis jest zły, mam ich w d.... a potem za parę lat peło zrobi to samo, albo inna partia, czekam na niusa o tym co lars albo hetfield sądzi o koronawirusie, przynajmniej nie będzie tego polskiego ujadania na kaczora albo jego wrogów.
Pokaż odpowiedzi (1)
Magda [83.11.***.***] dodano: 18.03.2020, 21:14 #20
Brawo! mieć ich zdanie w dupie z taką klasą! ale bym Pana posłuchała, może te czasy wrócą w internecie....?
Elka1861 [176.102.***.***] dodano: 18.03.2020, 21:20 #21
Brawo Panie Wojtku !!
Z całym [85.19.***.***] dodano: 18.03.2020, 21:22 #22
Z całym szacunkiem dla dorobku artystycznego nie idź pan śladem pana Wałęsy i skończ pan godnie.
Miś [85.19.***.***] dodano: 18.03.2020, 21:30 #23
Z całym szacunkiem dla dorobku artystycznego Wojciecha Mann. Nie idź pan śladem pana Wałęsy nie gadaj głupot i odejdź godnie.
Tomek Sawczyn [188.146.***.***] dodano: 18.03.2020, 21:34 #24
Panie Wojtku...Kocham Pana!Uśmiech
Obik [37.7.***.***] dodano: 18.03.2020, 21:35 #25
No niestety. Stracił.
Arend [83.28.***.***] dodano: 18.03.2020, 21:36 #26
Na odejście z trójki był czas. Teraz takie działanie jest już tak zwaną musztardą po obiedzie . A szacunek dla pana Manna według mnie oscyluje na poziomie szacunku dla panów Drozdy, Pietrzaka czy Rosiewicza. Mimo całej sympatii jaką miałem dla niego kiedyś. Niestety współpraca z gównem plami.
rad [46.170.***.***] dodano: 18.03.2020, 21:36 #27
Wojciech M. - Jerzy U. Wskaż różnicę !
Pokaż odpowiedzi (1)
Fanka [86.113.***.***] dodano: 18.03.2020, 22:11 #29
Uwielbiam od zawsze i na zawsze
Greg [37.228.***.***] dodano: 18.03.2020, 22:19 #30
GW na pewno POManna zatrudni. Tam wyleje swoje wypociny i to jak mu było źle w najlepszym radiu w pl.
Baca [90.156.***.***] dodano: 18.03.2020, 22:20 #31
Pajac nic dodać nic ująć
dizstorszyn [212.244.***.***] dodano: 18.03.2020, 22:26 #32
Pozwolę sobie zacytować użytkownika Johny Doe z youtube,bo pisze z sensem.Trochę wyrwane z kontekstu,bo jest to komentarz odnoszący się do innych komentujących "jutuberów" właśnie osobę redaktora Mann'a:
"Garść faktów, bo widzę że wypowiadający się tutaj niektórzy słuchacze albo mają krótką pamięć, albo słuchają Trójki od niedawna. Najlepszą słuchalność Trójka miała w latach 2006-2009 gdy dyrektorem był Krzysztof Skowroński (który podniósł tę stację z niebytu i marazmu). W 2009 go usunięto i wepchnięto na jego miejsce Magdę Jethon. Wtedy w geście protestu z Trójki odszedł Grzegorz Wasowski, legenda Trójki oraz wieloletni przyjaciel oraz współpracownik redaktora Manna. I choć również prowadzili wspólną audycję, wtedy Mann nie zdecydował się na żaden gest solidarności. Tyle faktów. Może Mann jest zbyt mocno zaangażowany politycznie, jak na redaktora muzycznego? A może po prostu Wasowski był o jakieś 30 lat za stary i brakowało mu cycków i zgrabnego tyłeczka, by się dla niego poświęcać? Sami sobie wybierzcie odpowiedź."



Pokaż odpowiedzi (1)
Laura [188.146.***.***] dodano: 18.03.2020, 22:28 #34
Pan Wojciech ma wszystko w d....?? Wszystko, czyli co?? A jeśli ma to wszystko w d...., to po co w ogóle cokolwiek publicznie o tym mówi?? A swoją drogą, skoro to wszystko mieści mu się w miejscu na literę "d", to to "wszystko", mimo znacznych gabarytów "d" Pana Wojciecha Manna, to jednak jest niewiele!!


.
andrzej [89.64.***.***] dodano: 18.03.2020, 23:05 #35
Panie Wojciechu wszyscy pana szanujemy ale pomyśl pon o sobie życie mija i co chcesz pan aby pana zabrali na cmentarz z pracy. Pieprzyć, 50 lat wystarcz,osiągnął pan swoje wszyscy to szanujemy. Czas na młodych.
Luka [5.173.***.***] dodano: 18.03.2020, 23:36 #36
Kocham Go
Słuchacz Trójki [31.60.***.***] dodano: 18.03.2020, 23:44 #37
Panie Wojciechu, po co to Panu. Przy całym szacunku dla Pana talentu i błyskotliwości to nie czas na takie wygłupy. Nie wiem czy zdaje Pan sobie sprawę z tego, że ma Pan też wielu sympatyków wśród wyborców prawicy. Nie wszyscy musimy mieć takie same poglądy. Proszę to uszanować. Uważam, że w Trójce jest miejsce zarówno dla Pana Manna, jak i redaktora Semki. Nie widzę też problemu by swoje audycje prowadził tam Owsiak czy Cejrowski. Wracając do redaktora Manna dziękuję za cięte metalowe riposty w audycjach z Panią Gacek. Pozdrawiam.
Dziobak [89.230.***.***] dodano: 18.03.2020, 23:58 #38
A nie lepiej iść nad rzekę piwko w ciszy wypić . Podziękować słuchaczom za spędzone lata razem ....a nie tak dosadnie .... Trzeba umieć skończyć z klasą nawet jak do tego zmusiła wadza i prezesy ..
tirador [188.146.***.***] dodano: 18.03.2020, 23:59 #39
Panie Wojtku, przykro mi to mówić, ale straciłem resztki szacunku i sympatii, jakie miałem dla Pana. Upadł Pan tak samo nisko, jak upadła Trójka, której słuchałem od 15 roku życia, a właśnie stuknęła mi 50-tka (czyli jakby nie liczyć... 35 lat). Słuchałem, bo po 35 latach "przesiadłem się" na inną stację.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..." - Pan ten moment ewidentnie przegapił. I tak jak obojętna jest mi teraz Trójka i to co się z nią stanie, tak samo jest mi obojętny Pan i Pańskie oświadczenia. Szkoda, bo kiedyś był Pan dla mnie autorytetem, mistrzem błyskotliwego humoru i legendą...
Jerzy [83.4.***.***] dodano: 19.03.2020, 00:13 #40
Sorry ale obecnie mamy poważniejsze problemy, niż wynurzenia starego emeryta. Zły czas wybrałeś Pan na odejście. Niewielu ludzi się tym interesuje. Lubiłem Cię, ale nie ma ludzi niezastąpionych. Daj Pan spokój, bez Ciebie wszystko będzie się toczyło dalej. Trzeba umieć odejść z klasą.
Jerzy [83.4.***.***] dodano: 19.03.2020, 00:16 #41
Soku later
Marekbudowla [31.0.***.***] dodano: 19.03.2020, 00:29 #42
Panie Wojciechu.
Jeden mankament. Powiedział Pan mam wszystko w dupie. Powinno być mam wszystko w dupie po stokroć
DK [83.20.***.***] dodano: 19.03.2020, 02:09 #43
Anty pis [5.173.***.***] dodano: 19.03.2020, 02:34 #44
Pan Wojtek nie wygląda na swoje 74 lata,wygląda świetnie!
Pokaż odpowiedzi (2)
Wittorio.Matta [5.173.***.***] dodano: 19.03.2020, 06:20 #47
Szanowny Panie Wojciechu

Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację(Zanim ona zabierze się za nas) Postrzegając dezynwolturę pewnych kręgów,którym pokićkało się wszystko ze wszystkim,należy uznać że dupa jest najwłaściwszym pomieszczeniem na to wszystko co serwują nam owe kręgi.Jednakowoż, ich mać, bystry obserwator ,nawet będąc kanalią i zdradzieckim otworem gębowym ,wyłowi iż percepcja owych kół przeżarta jest, jak kwasem,zazdrością.Jakąż
wszak trzeba mieć przeogromną,przepastną,przegigantyczną dupę,żeby pomieścić cały ten kał,który serwują nam kelnerzy spod wiadomych barw.Pan,Szanowy Panie Wojciechu Mannie ,spełnia wszystkie kryteria dupiastości,a to wywołuje w rzeczonych kręgach strach, i obstrukcję,i ZAZDROŚĆ.Oni mogą w swym pomieszczeniu (z trudem) ukryć ciasnotę dendrytalno-aksonalną,ale nawet do tego jest ono za małe i uzewnętrznia się to co się uzewnętrznia.Niektórych z nich nie było jeszcze na świecie,gdy Pan był już tym kim jest Pan dzisiaj. Gdy obok Pana stanie Pan Krzysztof Materna,to...nawet ja nie wiem...Rispect.Moje kręgi ideowe uwielbiają was,bowiem uznajemy że mądrzy ludzie nie mówią co wiedzą,ale wiedzą co mówią.
Piotr.J.Z.
Bird [83.137.***.***] dodano: 19.03.2020, 06:21 #48
Racjonalne myślenie w czasie zarazy.
Paolo [31.0.***.***] dodano: 19.03.2020, 06:29 #49
Widzę, że niektórzy wzięli to na poważnie bo nie znają się na humorze Wojciecha Manna. Ta wypowiedź to nawiązanie do skeczów z ZCDCP.
Pokaż odpowiedzi (1)
Poperka [88.156.***.***] dodano: 19.03.2020, 06:30 #51
Popieram!
Darkonik [85.221.***.***] dodano: 19.03.2020, 06:41 #52
Krótko i na temat. Szacun panie Wojtku.
Bea [87.101.***.***] dodano: 19.03.2020, 06:44 #53
No po porostu żenada. Jak zmanipulowany,toż to orginał był żenujący na dodatek
Pokaż odpowiedzi (7)
floyd44 [37.248.***.***] dodano: 19.03.2020, 07:07 #61
Wyjaśnienie rzeczowe i klarowne.Może nie do końca eganckie.Od "Mistrza mowy polskiej" oczekiwał bym więcej taktu.Ale rozumiem,emocje.I jeszcze jedno do czego się przyczepię:strój.Panie redaktorze,krawat tragiczny!
Szkoda że już pana nie usłyszę na antenie,ale,proszę wybaczyć,za panią Gacek nie będę tęsknić.Pozdrawiam.
Adam [5.173.***.***] dodano: 19.03.2020, 07:17 #62
Już jak Pana zobaczyłem wiedziałem i nie zawiodłem się. Brrraawwoo. Zdrowia życzę i pozdrawiam serdecznie!!!
Dosia [83.21.***.***] dodano: 19.03.2020, 07:27 #63
Super! Panie Wojtku byle do przodu. Jesteśmy z Panem
Hela [83.28.***.***] dodano: 19.03.2020, 07:35 #64
Kocham Pana panie Wojtku Uśmiech to mówiłam ja Pani Eliza Uśmiech
Wojtek [83.30.***.***] dodano: 19.03.2020, 07:36 #65
Boże, jakie głąby tutaj komentują. Niektórzy to tak jakby byli co najmniej miękką fają zrobieni.
Brawa dla P. Wojtka i szacunek za humor. Wszyscy wiemy, że nic nie musi, a i tak stara się we własnym stylu przekazać młodym i nie tylko, jak ta sytuacja go nie boli i co obecna władza zjadła w mediach...
Monika [88.199.***.***] dodano: 19.03.2020, 07:54 #66
Jest Pan Wspaniały!!!
Brawo
Four Fingers Deep Throat [178.217.***.***] dodano: 19.03.2020, 07:54 #67
Widzę tutaj pewne delikatne nawiązanie do "Całujcie mnie wszyscy w dupę" pióra J. Tuwima. Ogólnie rzecz biorąc Man już dawno powinien tym pisowskim śmieciom powiedzieć parę ostrzejszych słów i odejść z 3-ki, tak jak zrobił to już nie jeden szanujący się redaktor. Jednak wizja ciepłej i bezpiecznej posadki, pieprzenia ciągle o tym samym i programu z pseudo-redaktorką o nazwisku jak jeden z rodzimych nietoperzy, wygrywała. Teraz został postawiony przed faktem dokonanym, tak jak i wspomniana wyżej nietoperzowa pani. I dopiero teraz zebrał się na odwagę i rzucił to wszytko w piz-dut. Gdyby zrobił to 5 lat temu, wtedy bym szanował. A teraz, cóż. Refleksje poniewczasie.
'61 [31.60.***.***] dodano: 19.03.2020, 08:01 #68
No bo jak długo można udawać i sprawiać wrażenie, że to co na nas kapie to atmosferyczny opad. Mnie, dawnego słuchacza PR 3, opluto już gdy zwolniono dyr. Jethon i red. Jerzego Sosnowskiego lata temu. Potem to już było metodyczne działanie.
asf [89.77.***.***] dodano: 19.03.2020, 08:35 #69
Pracował tam 50 lat? To kiedy zaczłą? Za Satlina?
Pokaż odpowiedzi (1)
asrd [89.77.***.***] dodano: 19.03.2020, 08:36 #71
Teraz zatrudnią go zapewne radia komercyjne związane z opozycją a jest ich bardzo dużo
Marcin [83.25.***.***] dodano: 19.03.2020, 08:39 #72
Programu 3 Polskiego Radia zacząłem słuchać jako licealista. Był to renesans tej rozgłośni. Wspaniali DJe, wspaniałe audycje. Rock, rasowa muzyka z pomijanych w mainstreamie amerykańskich stanów, jazz, folk, muzyka po polsku, w innych, nie angielskich językach, genialne, długie wywiady, etc... Budziłem się z trójką, z trójką pracowałem, z trójką kładłem się spać. Udało mi się trójkę odwiedzić.

Przykre jest, że to w zasadzie wszystko w czasie przeszłym. To, co partia zrobiła z tą rozgłośnią, to prawdziwy dramat. Najgłębszą pogardę mam dla osób, które cenią partię ponad zwykłą ludzką przyzwoitość i radiowy profesjonalizm.

Chcę jednak być uczciwym w swojej ocenie trójki, dlatego powiem,. że ten polityczny czyrak pojawił się już wcześniej. Uważam, że radio powinno być apolityczne, powinno z całkowitą bezstronnością przedstawiać informacje z kraju i ze świata. A że wylewa się teraz pomyje na ludzi mających inne poglądy, każdy o tym wie, a zaczęło się to półtorej karencji sejmowej temu...

Po pierwszych wygranych wyborach PiS w audycjach politycznych redaktorzy wylewali na PiS i ich wyborców wiadro pomyj. Zadziwiło nas takie podejście w trójce, którą ceniliśmy za najwyższe standardy. Wówczas stwierdziliśmy, że może ograniczmy się do audycji sportowych i kulturalnych.

Niestety, czyrak się rozrastał. Zemsta władzy dopadła i kulturę.

Z Żalem to piszę, ale polskie radio umarło dla mnie po pierwszych czystkach. Słucham już tylko rozgłośni internetowych z zachodu...

R.I.P. Trójka
Pokaż odpowiedzi (1)
Pestka [37.248.***.***] dodano: 19.03.2020, 08:44 #74
Panie Wojtku jestem z Panem ! I ze starą Trójką!
A do tych co są oburzeni Kochani, nie da rady za długo się uśmiechać do idiotów którzy zaszczuwają Cię jadem. Nie! Jestem dobrze wychowana ale fałszu nie znoszę. Wolę prawdę nawet szorstka wiec Kocham Pana Panie Wojtku za tą prawdę!!
Do debPestkaili trzeba mówić ich językiem Mrugnięcie
Opo [5.173.***.***] dodano: 19.03.2020, 08:52 #75
Oportunista i prostak, autorytet czerwonej Warszawki, wszystko tu ładnie wyszło.
Olga [5.173.***.***] dodano: 19.03.2020, 08:53 #76
Kocham Pana, Panie Wojtku
Pabianiczanin [87.207.***.***] dodano: 19.03.2020, 08:55 #77
Szanowny Panie Wojtku. Od zawsze oglądałem I słuchałem Pana z wielką przyjemnością. Pana programy to było coś. Nawet ta dzisiejsza płęta czyli słowa ,,dupa,, ma swój głęboki wyraz. z poważaniem Bogdan.
Asia56 [195.136.***.***] dodano: 19.03.2020, 09:13 #78
Panie Wojtku, serdecznie Pana pozdrawiam i czekam na Pana audycje. Nie dziwię się, że ma Pan wszystko w d... Joanna
And [5.184.***.***] dodano: 19.03.2020, 09:16 #79
Cytat z artykulun"Pan Wojtek nie zamierza przejść na emeryturę "
Przecież Pan Wojtek ma 72 lata to już od 7 lat jest na emeryturze a dorobic emeryt zawsze moze bez ograniczeń
Mietek [37.248.***.***] dodano: 19.03.2020, 09:27 #80
Tluszcz zasłonil rozum. W każdym zakładzie,miejscu pracy pracują ludzie o różnych poglądach i nikt nie odchodzi z takich powodów bo to dziecinada. Pan Wojciech jako dziennikarz i redaktor muzyczny to Mistrz ale zdaje się że powoli zaczyna zamieniać się we wszechwiedzącego Wałęsę,który rozum już dawno stracił.
Kasia [31.60.***.***] dodano: 19.03.2020, 09:31 #81
Panie Wojtku, miło będzie znów posłuchać Pańskich audycji ze świetną muzyką. Dużo zdrowia i niegasnącego dowcipu życzę.
Bm [31.11.***.***] dodano: 19.03.2020, 09:37 #82
Wreszcie by się zamknął jest zalosny
Brother73 [37.47.***.***] dodano: 19.03.2020, 10:39 #83
Zasada Manna: upadek na glebę jest wprost proporcjonalny do masy ciała.
ic [83.25.***.***] dodano: 19.03.2020, 10:42 #84
Niestety trudno doszukać się genialności w tej wypowiedzi. Szkoda mi piątków z Trójką bo coś na pewno straciły ale szkoda mi również, że Pan Mann też coś traci w moich oczach.
frrancuz [178.182.***.***] dodano: 19.03.2020, 10:43 #85
Nie obużajcie sie na Pana Wojciecha. Zaprezentował tu przecież swoje niepowtarzalne poczucie humoru ocierające się o groteskę. Kto tego nie rozumie, niech poogląda Monthy Pytona albo niech się nie wymądrza.
shudini dodano: 19.03.2020, 10:43 #86
Geniusz zła Uśmiech
JP3 [31.178.***.***] dodano: 19.03.2020, 10:47 #87
no cóż ...trzeba jednak wiedzieć kiedy zejść ze sceny....
Janusz [37.47.***.***] dodano: 19.03.2020, 10:54 #88
Panie Wojtku poprostu Jest Pan Wielki. Szacunek. Pozdrawiam
Tubylec [87.101.***.***] dodano: 19.03.2020, 11:04 #89
Masz prawo,twoja decyzja
Pd [80.55.***.***] dodano: 19.03.2020, 11:37 #90
Doprowadzili program 3 do ruiny, nikt tego nie słucha a teraz po kolei uciekają w aureolach męczenników
stulpysk [188.147.***.***] dodano: 19.03.2020, 11:38 #91
Panie Wojtku Panei Mistrzuniu do usłyszenia - mam nadzieje ze już już niebawem. W miejdupostwie niech Pan sie nie rozleniwi.
Rico [5.173.***.***] dodano: 19.03.2020, 12:46 #92
Tylko dlaczego tak późno ,przez ostatnie 5 lat odeszło tyłu uczciwych dziennikarzy.
Takitam [188.146.***.***] dodano: 19.03.2020, 12:59 #93
Uwielbiam gościa.
Johny [80.5.***.***] dodano: 19.03.2020, 13:25 #94
Rozumiem Panie Wojtku ale brak mi Pana zdystansowanego glosu w obecnej strudnej sytuacji w trojce. Poszukam Pana w innych mediach i przykro mi ze tak sie zadzialo. Sztuka czy muzyka to moj konik, gdy wladza wchodzi na to podworko jestem troszke wkorwiony.
andre [83.28.***.***] dodano: 19.03.2020, 13:34 #95
Po 50 latach pracy wyszło z niego zwykłe chamstwo ale kto go znał wiedział ze taki jest. III PR jest dobrym programem ale trzeba odsunąć izraelitów
Babcia Jagoda [79.186.***.***] dodano: 19.03.2020, 13:41 #96
Panie Wojtku kochany mam dużo lat ,żeby nie powiedzieć ,że bardzo dużo i całe swoje dorosłe życie słuchałam trójki i co nie ma Mana nie ma Trójki. Cieszę się jest wyjście bo widzę Pana i słyszę i to jest super. Pozdrawiam i żdrowia życzę.
Hanna [77.11.***.***] dodano: 19.03.2020, 14:05 #97
Bardzo to prymitywne i smutne .Mozna odejść z godnością , po co robić z siebie pajaca. Czas na emeryturę , albo kwarantannę .
sunset_station dodano: 19.03.2020, 14:22 #98
Ale o co w tym chodzi? Nie wiem do czego to w ogóle przykleić? Brzmi jakby z kontekstu wyrwane :D
Yuka [5.173.***.***] dodano: 19.03.2020, 14:45 #99
Bardzo słabe. Zachowanie zakompleksionego uczniaka, który na zakończenie szkoły pokazuje belfrom palca.
zbynek [77.254.***.***] dodano: 19.03.2020, 14:46 #100
No i Burak z pana wyszedł.........a kto by przypuszczał
zbynek [77.254.***.***] dodano: 19.03.2020, 14:48 #101
No i Burak Z pana wyszedł..............
Ewa [92.184.***.***] dodano: 19.03.2020, 15:08 #102
Panie Wojtku
Dziękuję za informację i niezbędne sprostowania.
Słownictwo dobrane i wygląd bez skazy.
Dumna z Pana jestem bardzo i z otwartym dziobem czekam na ciąg dalszy pańskich perypetii.
Pozdrowienia bez ucałowań oczywiście.
Ewa
Megi [83.21.***.***] dodano: 19.03.2020, 15:31 #103
Panie Wojtku,KOCHAM PANA ❤
Megi [83.21.***.***] dodano: 19.03.2020, 15:34 #104
Panie Wojtku...Kocham Pana ❤
Panf [159.205.***.***] dodano: 19.03.2020, 16:00 #105
Naprawdę GENIALNE?
Paola [185.238.***.***] dodano: 19.03.2020, 16:15 #106
BRAWO PANIE WOJCIECHU
Nina [37.47.***.***] dodano: 19.03.2020, 16:54 #107
[quote][/quote]Nigdy nie lubiłam Mana ma dziwne poczucie humoru... mnie nie odpowiada czasem cyniczny .....ale to jak sie postępuje z ludźmi w radio to istne szaleństwo !
Fugazi [88.156.***.***] dodano: 19.03.2020, 17:22 #108
Pan Mann osiągnął DNO
Pokaż odpowiedzi (1)
Też Wojciech [31.0.***.***] dodano: 19.03.2020, 17:28 #110
Zawiedzionym, ku pokrzepieniu - myślenie nie boli. Ciągle macie szansę.
Barbara [31.60.***.***] dodano: 19.03.2020, 17:29 #111
Taa, geniusz po prostu...starość połączona z żółcią to okropna mieszanka.
piter [212.160.***.***] dodano: 19.03.2020, 17:37 #112
Zamiast skupić się na muzyce, zaczął politykować i czepiać się obecnego, demokratycznie wybranego rządu. Ale za reżimowych rządów komunistów nic nie krytykował - widać mu się podobało. Lustracji by pewnie nie przeszedł.
Żul republikański [31.183.***.***] dodano: 19.03.2020, 17:46 #113
Mam wielki szacunek do Pana działalności dziennikarskiej i artystycznej. Pamiętam Pańskie audycje w czasach komuny. W duchu jestem republikaninem i szanuję ludzką pracę i dorobek. Partyjni nominaci, bezideowi i w większaści mierni rzadko kiedy posisdają jakiś dorobek. Z reguły tak jak za komuny są: BIERNI, MIERNI ALE WIERNI.
Stanisław Sałek [84.104.***.***] dodano: 19.03.2020, 17:47 #114
Wojtek , rozkładając na czynniki pierwsze: w dupie mamy - bo utożsamiam się z Twoją wypowiedzią - całokształt miernej manipulacji robaczywej zachlannej na kasę miernoty. Zachlannej bo na trzeźwo to nikt myślący by tak nie robił jak oni, chyba że bolszewicy. Pozdrawiam..

Pachnący gość [37.47.***.***] dodano: 19.03.2020, 17:53 #115
W. Mann poszedł ostatnimi czasy dziwną drogą. Jako dziennikarz muzyczny komentował dosadnie sprawy polityki. Nie wiem po co mu to było. A teraz te wulgarne odzywki w sieci. Anny Gacek mi szkoda. W Manna coraz mniej.
Krzysiek [37.47.***.***] dodano: 19.03.2020, 18:41 #116
Ja przestałem słuchać polskiego radia i w internecie korzystam z zagranicznych stacji radiowych. Też mam wszystko w dupie Uśmiech
Aba [83.28.***.***] dodano: 19.03.2020, 19:13 #117
Genialny komentarz? Powiedział, że ma w d*pie i na tym polega jego geniusz? Ja bym to raczej nazwał starczą demencją.
Jagder [194.36.***.***] dodano: 19.03.2020, 20:24 #118
Dont lose you head
Jędras48 [212.191.***.***] dodano: 19.03.2020, 20:32 #119
Zacytuje klasyka: "Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna"
Wojciech Mann zakończył przygodę z Trójką analnie - szkoda
JM [83.26.***.***] dodano: 19.03.2020, 21:04 #120
Panie Wojtku Popieram Pana
Kamila [185.131.***.***] dodano: 19.03.2020, 21:08 #121
Panie Wojtku, jest Pan wspaniały! Uściski
Normals [37.30.***.***] dodano: 19.03.2020, 21:22 #122
Yeeeeeah...brawo...szacun...tak trzymać Panie Wojtku...
Zag [83.28.***.***] dodano: 20.03.2020, 00:25 #123
Jak takie coś mogło zatruwać radio przez tyle lat?! Ja ciebie też.
Gugug [37.7.***.***] dodano: 20.03.2020, 00:39 #124
GENIALNE? Gość traci w moich oczach. To jest po prostu słabiuśkie. I piosenka Bukartyka - podobnie słabiuśka :( Jest źle. Wciąż jeszcze panowie mają u mnie kredyt zaufania, wciąż się gniewam na Trójkę. Ale ja oczekuję postawy mężnej, a nie śmiesznej.
Jan [192.168.***.***] dodano: 20.03.2020, 00:57 #125
Panie Wojciechu...i za to Pana kochamy!!!!
Bozena [88.156.***.***] dodano: 20.03.2020, 01:01 #126
Panie Wojtku gratuluję. Tak trzymać. Nie damy sie intrygom i manipulacji. Pozdrawiam serdecznie
de_ent [213.205.***.***] dodano: 20.03.2020, 10:10 #127
Gest kabotyński
Alcia [217.96.***.***] dodano: 20.03.2020, 12:03 #128
Panie Wojtku, kocham Pana!!!
Jacuś [31.0.***.***] dodano: 20.03.2020, 14:15 #129
Powiedziane językiem, który dokładnie trafia w poziom aktualnie urażonych.
Pozdrawiam szaleńczo...
Tłusty jak Mann [85.202.***.***] dodano: 20.03.2020, 20:05 #130
Mann to pieszczoch komuny i wielbiciel ubecji
Pokaż odpowiedzi (1)
Forestwarrior [37.47.***.***] dodano: 21.03.2020, 09:29 #132
Klasa!!! Mann jakiego lubię!!!
jwojnar1 [78.154.***.***] dodano: 21.03.2020, 19:29 #133
Szanowny Panie Wojciechu! Z żalem, po wielu latach słuchania Pana audycji, przyjąłem do wiadomości, że już nas Pan nie będzie bawił, uczył, zaciekawiał nowinkami i starowinkami muzycznymi. Szanuję jednak Pana decyzję i pozostaję Pana fanem z nadzieją, że może nadejdą lepsze czasy i znów będziemy Pana słuchali i oglądali. Życzę zdrowia i dalszych wspaniałych sukcesów.
trojkosluchacz [91.224.***.***] dodano: 21.03.2020, 21:51 #134
Z całym szacunkiem dla pana Manna i innych byłych redaktorów Trójki -najbardziej brakuje mi red. Rosiaka i red. Kanterejta. Brak mi ich najbardziej, ale nadal Trójki słucham i słuchać będę - no bo co w zamian? Na innych stacjach nie tyle drażni mnie muzyka, bo Trójka też potrafi przynudzać, co nowocześni prowadzący - byle gadać, tak jakby o jakości radia decydowała ilość wypowiedzianych słów i bon motów na minutę
Aga [46.7.***.***] dodano: 22.03.2020, 13:10 #135
Genialne! Kocham tego Pana Manna!
Krzyś [5.184.***.***] dodano: 22.03.2020, 16:41 #136
Niestety czy muzyka czy twórczość radiowa jest narażona na pokusy i reżim że strony panujących ... wielkie uznanie , szacunek i podziękowanie dla tych wszystkich którzy się nie sprzedają zostając w swoich przekonaniach a o swój artystyczny twórczy wizerunek walczą i przekonują do siebie swoim talentem nie wyznaniem politycznym czy chaosem stworzonym sztucznie wokół siebie żeby tylko zaistnieć w mediach , tak właśnie robi artysta , ci drudzy to skandalisci robiący koło siebie sztuczną burzę byle tylko zaistnieć w mediach