terazmuzyka.pl
Film / serial 182V  
rf | 12 września 2020
1

Premiera „Wonder Woman 1984” znowu opóźniona

Film „Wonder Woman 1984” nie ukaże się w październiku, jak wcześniej zapowiadano.

Wytwórnia Warner Bros. postanowiła kolejny raz przenieść premierę filmu „Wonder Woman 1984”. Premiera filmu była przekładana wielokrotnie – początkowo film miał wejść do kin 5 czerwca, jednak ze względu na opóźnienia w otwarciu kin, ciągle był przekładany. Teraz kina w większości miejsc na świecie są już otwarte, jednak mają narzucone ograniczenia w liczbie widzów. Z tego powodu premiera „Wonder Woman 1984” została przełożona na 25 grudnia 2020 roku.

Producenci obawiają się, że przy takich ograniczeniach nie zwrócą im się koszty zainwestowane w wielkie produkcje filmowe. Przykładem może być film „Tenet”, który przy budżecie 200 milionów dolarów, zarobił na razie 150 milionów dolarów.

Przewodniczący Sony Pictures Entertainment poinformował ostatnio:

Nie popełnimy błędu wypuszczania bardzo drogiego filmu, którego stworzenie kosztowało 200 milionów dolarów, dopóki nie będziemy mieli pewności, że kina będą otwarte i że zostanie do nich wpuszczona duża liczba osób. Przez najbliższe pół roku zobaczycie wiele dziwnych ruchów dotyczących sposobu wydawania filmów, ich planowania i reklamowania, ale dzięki temu wiele się nauczymy i, mam nadzieję, znajdziemy sposoby, jak robić to lepiej. W ten weekend premierę będzie miał film „Broken Hearts Gallery” – to mały film i uważam, że poradzi sobie całkiem nieźle.

Druga odsłona filmu „Wonder Woman” rozgrywać się będzie w czasie zimnej wojny – oczywiście w 1984 roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Tomasz Machowski dodano: 12.09.2020, 22:59 #1
Mogą zwinąć biznes! Politycy nigdy nie pozwolą na powrót do normalności!
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group