terazmuzyka.pl
Teraz Rock 609V  
mg | 29 sierpnia 2018
4

Wrześniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Co przyniósł nowy numer „Teraz Rocka”? Kora, Paul McCartney, Ian Gillan, Nine Inch Nails, Morrissey, Interpol, Doro, Roger Waters – to tylko niektórzy wykonawcy, o których napisaliśmy w tym miesiącu.

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Gwiazdą wrześniowego „Teraz Rocka” będzie formacja Nine Inch Nails, której poświęciliśmy 12-stronicową wkładkę. Dowodzonej przez Trenta Reznora, a istniejącej od 1988 roku formacji postanowiliśmy się przyjrzeć przede wszystkim pod kątem bogatej twórczości, ale rzucaliśmy również okiem na jej niezwykle ciekawą historię z wieloma zmianami kadrowymi.

Wiele miejsce poświęciliśmy Korze, wyjątkowej artystce rodzimego rocka, która odeszła w końcu lipca – piszemy o jej niezwyklej osobowości i twórczości, przy okazji przypominamy poezje, które publikowała na łamach naszego pisma. Korę wspominają też w tym numerze polscy muzycy: Katarzyna NosowskaTomasz OrganekJanusz PanasewiczMuniek Staszczyk i Janusz „Yanina”​ Iwański

Okładkę nowego numery zdobi legendarny eksbeatles, Paul McCartney, który jeszcze w tym roku zagra koncert w Polsce. Między innymi z tego powodu, ale również premiery nowej płyty „Egypt Station”, postanowiliśmy poświęcić muzykowi obszerny artykuł. Ponieważ „Teraz Rock” świętuje 15-lecie, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych albumów nazwane po prostu „15 płyt na 15 lat”. Wśród napisanych przez nas artykułów znajdzie się również tekst wspominkowy „Wielka trójka hard rocka w Spodku” – tytuł mówi wszystko!

We wrześniowym „Teraz Rocku” nie zabraknie oczywiście wywiadów. Nasi redaktorzy przepytali muzyków z zespołów InterpolLucifer, Farben Lehre czy Power of Trinity, a także Iana GillanaMorrisseya czy Doro Pesch.

Iron MaidenRoger WatersTremonti i Richie Kotzen – to wykonawcy, których polskie występy zrelacjonowaliśmy. Nasi ludzie odwiedzili również największe festiwale, które w ostatnim czasie odbyły się nad Wisłą: Pol’and’rock FestivalFestiwal Legend Rocka czy w końcu Naturalnie Mazury Festiwal.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
pytanie [37.131.***.***] dodano: 29.08.2018, 18:46 #1
Co to za zestawienie "15 płyt"? Albumy z ostatnich 15 lat czy w ogóle? Bo jeśli to drugie to totalnie bez sensu. Taka ilość nie wystarczy nawet by przybliżyć jeden podgatunek rocka, a co dopiero cały gatunek.
Pokaż odpowiedzi (2)
Luongo [94.254.***.***] dodano: 30.08.2018, 11:26 #4
Najlepsze w relacji z koncertu Maiden nawiązanie do Zdzisława DyrmanaUśmiech mistrzostwo Panie Pawle!!!
Zobacz także
Teraz Rock 719V  
6

Czy Piotr Rogucki wcieliłby się w rolę Pana Kleksa? [TYLKO W TERAZ ROCKU]

rf | fot. Ralf Lotys (Sicherlich) | 7 kwietnia 2019
Teraz Rock 8854V  
0

Kortez: Możesz na mój koncert przyjść i sobie popłakać [TYLKO U NAS]

mg | fot. Bartosz Kowal/Jazzboy | 27 lutego 2019
Teraz Rock 2370V  
12

Perfect – co dalej z legendarnym zespołem? [TYLKO U NAS]

mg | fot. DrabikPany | 22 lutego 2019
Teraz Rock 1423V  
5

Nocny Kochanek: Jak radzimy sobie z internetowym hejtem [TYLKO U NAS]

mg | fot. Wacław Szacyło | 13 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group