terazmuzyka.pl
Newsy 5753V  
rf | fot. rofilp | 17 maja 2020
8

Czołowa wytwórnia zawiesza współpracę z Trójką [OŚWIADCZENIE]

Jedna z czołowych wytwórni płytowych w Polsce postanowiła zerwać współpracę z Polskim Radiem.

Unieważnienie notowania listy przebojów Trójki, w którym zwyciężyła nowa piosenka Kazika Staszewskiego, doprowadziło do oburzenia ze strony słuchaczy, artystów i prowadzących. W efekcie z Trójki odeszli jej czołowi prezenterzy, postanowili zbojkotować ją też niektórzy artyści. Do bojkotu dołączyła się także jedna z czołowych polskich wytwórni, czyli Mystic Production, która oświadczyła o zawieszeniu współpracy z Trójką i o nieemitowanie artystów należących do jej katalogu (m. in. Deep Purple, Skunk Anansie, Organek, Lao Che).

Poniżej pełna treść oświadczenia Mystic Production.

Piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój” zapowiada nowy album Kazika Staszewskiego, „Zaraza”, który ma ukazać się w czerwcu.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (8)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
qaz432 [89.64.***.***] dodano: 17.05.2020, 18:07 #1
Wręczcie będą puszczać prawdziwą polską muzykę - discopolo!
Falcon6 [89.64.***.***] dodano: 17.05.2020, 19:16 #2
Teraz będą tam msze i inny badziew dla pisowskiego deficytu umysłowego
mourningsun dodano: 17.05.2020, 19:58 #3
I tak oto wybiło polityczne szambo i zatopiło najfajniejszą stację radiową.... Przykro na to patrzeć.... Choć fetor unosił się od jakiegoś czasu i zalatywało od trójeczki liczyłem że ktoś się opamięta bo tak zachowywać się nie wypada wobec żywej legendy... No cóż polityczne miernoty to osobna kategoria bezrefleksyjnych tempaków których emocje takie jak wstyd nie dotyczą....
Jack Reacher [31.11.***.***] dodano: 17.05.2020, 20:20 #4
Liczę na to,że ta wiadomość trafi do wiceministra aktywów państwowych (jaka szumna nazwa) niejakiego Janusza K. Nazwisko litościwie przemilczę.Dodam tylko,że jest pospolite. Otóż pan wice wyraził ulgę z powodu odejścia z Trójki M.Niedzwieckiego zarzucając mu agenturalną przeszłość,mówiąc jednocześnie,że dowody współpracy M.Niedzwieckiego z SB zniszczono w styczniu 1990 r. Jestem ciekawy jak pan wice skomentuje zawieszenie współpracy z Trójką przez Mystic Production ? Może zwoła konferencję i zasugeruje szefom Mystic Production,że oni również kolaborowali z SB ? Śmiało panie wice czegośtam.
Krzysiek [5.173.***.***] dodano: 18.05.2020, 09:52 #5
Teraz Zenek i Boys będą na liście a nowi dziennikarze że szkoły w Toruniu będą prowadzić
Qwerty [83.28.***.***] dodano: 18.05.2020, 12:19 #6
Nareszcie,niech będzie przestrzeń dla młodych zespołów,dla których ogólnopolska przestrzeń radiowa była zamknięta.Odtwarzanie w nocy Polskich młodych zespołów rockowych to granda.
Szamillo [93.175.***.***] dodano: 19.05.2020, 08:22 #7
Skunk Anansie jako czołowa kapela czołowej wytwórni w Polsce... Co za bzdety Uśmiech