terazmuzyka.pl
Film / serial 196V  
mg | 28 kwietnia 2020
0

YouTube w dobie pandemii zorganizuje internetowy festiwal filmowy

Serwis YouTube zapowiedział zupełnie darmowy, odbywający się w internecie festiwal filmowy. Chodzi o „We Are One: A Global Film Festival”.

Podobnie jak inne imprezy masowe, również festiwale filmowe odwoływane są z powodu pandemii koronawirusa. Wielu miłośników kinematografii cierpi z tego powodu, ale naprzeciw postanowił przyjść serwis YouTube, który porozumiał się z serwisem Tribeca Enterprises. Zorganizowali wspólnie „We Are One: A Global Film Festival”.

Internetowy festiwal filmowy odbędzie się w dniach od 29 maja do 7 czerwca, a w serwisie – zupełnie za darmo – wyświetlane będą zarówno nowe, jak i starsze produkcje. Wybrano filmy, które miały początkowo pojawić się na Berlinare, Festiwalu Filmowym w Cannes, Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji czy na Sundance Film Festival. Transmisje odbywać się będą na kanale YouTube/weareone.

Choć, jak już zostało wspomniane, filmy będzie można oglądać zupełnie za darmo, organizatorzy zapowiedzieli uruchomienie systemu dotacji. Pieniądze będą zbierane na rzecz Światowej Organizacji Zdrowia i lokalnych podmiotów, które walczą z pandemią COVID-19.

Nie ogłoszono jeszcze oficjalnego harmonogramu „We Are One: A Global Film Festival”.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group