terazmuzyka.pl
Pitbulek 328V  
rf | fot. Simon Abrams | 21 listopada 2018
0

Zadyma na koncercie Pusha-T. Raper oskarża Drake'a o prowokację [WIDEO]

Podczas koncertu Pusha-T w Toronto doszło do sporej przepychanki. Sam raper został oblany przez publiczność piwem i musiał przerwać koncert.

Znany raper, Pusha-T, występował w Toronto, w Danforth Music Hall, gdy na scenę polały się strumienie piwa. Artysta zszedł ze sceny, a pod nią doszło do sporej przepychanki. Część osób próbowała wtargnąć na scenę. Pod sceną i na scenie doszło do bójek. Samemu raperowi nic się nie stało.

Gdy sytuacja w klubie uspokoiła się, Pusha-T powrócił na scenę i dokończył koncert.

Poniżej możecie obejrzeć film pokazujący całe zajście.

Po powrocie na scenę Pusha-T wykonał utwór „Infrared”, w którym znajdują się przytyki do jego rywala, Drake’a. Raper powiedział też ze sceny, że w tłumie znajdowały się osoby, którym zapłacono, by oblali go piwem.

Drake nie odniósł się do tej sytuacji. Jak podaje „Pitchfork”, policja potwierdziła, że w klubie doszło do zamieszek, w wyniku których trzy osoby zostały odesłane do szpitala z powodu urazów, niezagrażających życiu.

Całkiem niedawno, podczas koncertu Pusha-T na Camp Flog Gnaw Festival na ekranie pojawiły się słowa „FUCK DRAKE”. Raper jednak odcinał się od nich, twierdząc, że umieścił je tam „nadgorliwy techniczny”. „Dissowanie kogokolwiek na ekranie nie jest częścią mojego show” – zapewniał.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 581V  
Pitbulek 328V  
0

Meat Loaf spadł ze sceny i złamał obojczyk [WIDEO]

rf | fot. christopher simon | 7 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group