terazmuzyka.pl
Koncerty 945V  
mg | 29 listopada 2019
2

Zakk Sabbath w Polsce. Bilety trafiły do sprzedaży

DO EDYCJI

Trasa „In Honor and Celebration: 50 Years 'O Doom Tour”, w ramach której projekt Zakka Wylde’a zawita do Polski, to prezentacja najważniejszych utworów zespołu Black Sabbath. Gitarzysta nie kryje swoich muzycznych inspiracji i pragnie, aby fani na całym świecie mogli doświadczyć potęgi brzmienia legendarnych Sabbathów.

Zespół zagra w warszawskim klubie Progresja już 11 lutego 2020 roku. W roli supportu wystąpi DJ Matt Stocks. Zgodnie z zapowiedzią, właśnie do sprzedaży trafiły wejściówki na koncert:

Zakk Sabbath to obok Black Label Society, Pride & Glory, współpracy z Ozzym Osbournem i kariery solowej, kolejny projekt legendarnego Zakka Wylde’a. Wirtuoz gitary składa hołd Black Sabbath i prezentuje w swoim koncertowym programie najważniejsze utwory kapeli.

Fani usłyszą m.in. „War Pigs”, „N.I.B” czy „Snowblind”, które wykonane z należytym pietyzmem, sprawią, że czar najważniejszego zespołu metalowego powróci. Wspólne granie z Ozzym zbliżyło Zakka do muzyki Sabbath, a zdobyte doświadczenie powoduje, że utwory brzmią z pełną mocą.

Koncert w Warszawie nawiąże do 50. rocznicy wydania debiutanckiej płyty legendarnych muzyków z Birmingham. Fani będą mogli zakupić specjalnie przygotowane wydawnictwo – odtworzony przez Zakk Sabbath debiutancki album Black Sabbath, który został nagrany na taśmie analogowej w ciągu 24 godzin.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
I [91.205.***.***] dodano: 29.11.2019, 15:19 #1
Pride and Glory super ( mam jeszcze na kasecie ! ) Black Label... też super, ale Zakk Sabbath, to tylko skok na kasę, nic więcej...ale posłuchać warto, i to jak warto !
Piotr Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 30.11.2019, 08:20 #2
"Doom comes"?!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group