terazmuzyka.pl
Film / serial 271V  
mg | 25 listopada 2019
1

Zapowiedziano trzeci serial z uniwersum „The Walking Dead” [WIDEO]

Choć powoli spada popularność seriali o zombie, właśnie ogłoszono kolejną produkcję osadzoną w świecie kultowego już „The Walking Dead”.

„The Walking Dead” gości na telewizyjnych ekranach od 2010 roku, natomiast rozgrywający się w tym samym uniwersum „Fear the Walking Dead” od 2015. Właśnie ogłoszono, że do tego grona dołączy kolejna produkcja, którą zatytułowano „The Walking Dead: World Beyond”.

Poza opublikowanym w sieci teaserem, dowiedzieliśmy się, że w jedną z ról wcieli się Julia Ormond. Aktorka zagra Elizabeth, która ma być „przywódczynią potężnej siły”. Kolejne szczegóły dotyczące produkcji poznamy zapewne w najbliższym czasie. Premiera planowana jest na 2020 rok.

Choć „The Walking Dead” ostatnio straciło na popularności, wciąż cieszy się zainteresowaniem na całym świecie. Serial dostępny jest między innymi na platformie Netflix.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Piotr Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 26.11.2019, 12:30 #1
czego to ludzie nie wymyślą cha cha dziwaczne jest to widowisko: sentymentalizm, gimbazy+horror; a efekt?! właśnie taki, z jakich składników powstało to danie... takie pop czasy; zmierzch kina tv?!
Zobacz także
3

Terry Jones (Monty Python) nie żyje

rf | fot. Anton Nossik | 22 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group