terazmuzyka.pl
Newsy 4060V  
mg | 27 marca 2020
2

Zarażony koronawirusem Chuck Billy (Testament) opowiedział o przebiegu choroby

Niedawno Chuck Billy poinformował, że po trasie koncertowej w Europie, zdiagnozowano u niego koronawirusa. Teraz opowiedział, jak jego organizm radzi sobie z chorobą.

Epidemia koronawirusa rozprzestrzeniła się już na cały świat, a zachorowań przybywa lawinowo. Wśród zdiagnozowanych na obecność COVID-19 był Chuck Billy, wokalista zespołu Testament. Frontman, podobnie jak jego żona i część ekipy technicznej, złapał wirusa podczas trasy koncertowej po Europie.

57-latek już od jakiegoś czasu zmaga się z chorobą, dlatego w wywiadzie dla „The Metal Voice” postanowił opowiedzieć, jak wyglądało to w jego wypadku:

Bolało mnie całe ciało, ale przede wszystkim głowa. Początkowo myślałem, że to reakcja organizmu po długiej podróży, ale później poczułem się gorzej – jakbym wiedział, że jestem chory. Źle się czułem. Nie mogłem spać. Nie miałem jednak gorączki – tylko kaszel, bóle głowy i zmęczenie. Wtedy wykonano test.

Przyznał, że obawiał się o swoje zdrowie, ale ostatecznie jego stan się nie pogorszył:

Pierwsze dwa dni to było tylko wstawanie do łazienki i powrót do łóżka, ciągle dyszałem, i wtedy mogłem stwierdzić: „Tak, zachorowałem”. Ale co ciekawe, nie pogorszyło się. Nie było bardzo źle. Udało nam się nieco zrelaksować – nie byliśmy już tak zmęczeni. W końcu udało nam się uspokoić. Przede wszystkim odpoczywamy.

Wokalista przyznał, że wiele zależy od tego, w jakim stanie zdrowia się jest. Przyznał, że on i jego żona są osobami w dobrej kondycji, dlatego choroba była łagodna i czują się z dnia na dzień coraz lepiej. Dodał jednak, że każdy organizm może zareagować na nią inaczej, dlatego trzeba bardzo uważać. Zaznaczył, że wraz z żoną odizolowali się i przeszli kwarantannę.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gobofish [109.199.***.***] dodano: 27.03.2020, 11:58 #1
Radość i oby tak dalej
Mirosław [41.210.***.***] dodano: 11.04.2020, 15:08 #2
Dobrze że nie Ebola.
Zobacz także
Newsy 756V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group