terazmuzyka.pl
Newsy 508V  
szy I fot: Piotr Bieniecki / www.fototeo.pl | 13 czerwca 2018
0

Zbigniew Wodecki. Ogłoszono ogólnopolską trasę koncertową w hołdzie artyście

Ogromny sukces koncertów pod szyldem „Tribute to Zbigniew Wodecki”, które odbyły się w ramach Wodecki Twist Festiwal spowodował, że organizatorzy ogłosili właśnie ogólnopolską trasę poświęconą pamięci zmarłego wokalisty i multiinstrumentalisty.

Wodecki Twist Festiwal odbył się w ubiegły weekend w Krakowie. Dwa koncerty, podczas których oddano hołd zmarłemu rok temu artyście, miały miejsce w sobotę, 8 czerwca, w Centrum Kongresowym ICE, z kolei wczoraj całość retransmitowała telewizja TVN. Kto jednak nie mógł wziąć udziału w tym wydarzeniu, będzie miał już wkrótce okazję do nadrobienia zaległości.

Krzysztof Krawczyk wydał album na Mundial i zaprosił... Grzegorza Kupczyka!

Organizatorzy tego wydarzenia zapowiedzieli bowiem ogólnopolską trasę koncertową z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego na przełomie 2018 i 2019 roku. 

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Po sukcesie koncertu inaugurującego, pierwszej edycji Wodecki Twist Festival w Krakowie, poświęconym pamięci Zbigniewa Wodeckiego ten wyjątkowy projekt tworzony przez przyjaciół i muzyków grających przez lata z artystą zabrzmi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Katowicach

- możemy przeczytać na Facebooku.

Poniżej możecie zapoznać się z dokładną rozpiskę koncertów:

  • 2.11.2018 - Warszawa, Teatr Muzyczny Roma
  • 3.11.2018 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  • 12.11.2018 - Kraków, ICE
  • 14.11.2018 - Poznań, Sala Ziemi MTP
  • 29.11.2018 - Szczecin, Filharmonia
  • 13.01.2019 - Katowice, NOSPR

Organizatorzy ujawnili także nazwiska niektórych artystów, których usłyszymy na tych wyjątkowych występach w największych miastach w Polsce. Na scenie pojawią się m.in. Kayah, Kuba Badach, Alicja Majewska, Sławek Uniatowski, Ania Rusowicz czy Zdzisława Sośnicka. Lista uczestników poszczególnych koncertów ma zostać podana wkrótce.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 286V  
0

Trupa Trupa opublikowała teledysk promujący nowy album

rf | fot. Michał Szlaga | 23 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group