terazmuzyka.pl
Film / serial 649V  
mg | 6 stycznia 2020
1

Złote Globy 2020. Tak Elton John zareagował na wieść o wygranej Tarona Egertona [WIDEO]

Wczoraj po raz kolejny wręczono Złote Globy. Wśród zwycięzców znalazł się Taron Egerton, który w filmie „Rocketman” zagrał Eltona Johna.

Podczas wczorajszej gali Złotych Globów nie zabrakło niespodzianek i wielkich triumfów. Wśród produkcji, które zyskały największe uznanie znalazł się film „Rocketman”, który opowiadał burzliwą historię Eltona Johna. Legendarny artysta był zaangażowany w proces tworzenia filmu, a także jego promocję. Nic zatem dziwnego, że pojawił się na wspomnianej gali osobiście.

Złote Globy 2020 przyznane. Sprawdź listę zwycięzców!

Był to dla niego wyjątkowy wieczór, ponieważ jedną ze statuetek otrzymał Taron Egerton, który zagrał główną rolę w „Rocketmanie”. Kamera uchwyciła moment, gdy nazwisko aktora zostało wyczytane, a Elton John eksplodował radością. Nagranie znajdziecie poniżej:

„Rocketman” nominowany był do trzech Złotych Globów, ale ostatecznie zdobył dwa. Poza „najlepszym aktorem w komedii lub musicalu”, doceniono go również za utwór „I'm Gonna Love Me Again”. W kategorii „najlepszy film komediowy lub musical” lepszy okazał się film „Pewnego razu... w Hollywood” Quentina Tarantino,


REKLAMA

Polecamy Wydanie Specjalne poświęcone Led Zeppelin, które jest aktualnie w sprzedaży – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i w naszym sklepie internetowym.

Na 144 stronach pisma w ekskluzywnym wydaniu znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli pięć szczerych wywiadów
  • Powroty po latach: Filadelfia, Londyn i Katowice
  • Solowe kariery Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a oraz Johna Paula Jonesa
  • I wiele, wiele więcej!

 

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
PIK [156.17.***.***] dodano: 06.02.2020, 10:38 #1
Obrzydlistwo. Pedofilia. KK.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group