terazmuzyka.pl
Newsy 2413V  
rf | 10 grudnia 2019
0

Znaleziono część skradzionego sprzętu gitarzysty Ozzy'ego Osbourne'a

Udało się odzyskać część pamiątek po zmarłym Randym Rhoadsie, które kilka tygodni temu zostały skradzione przez nieznanego sprawcę.

Jak donosi kanał ABC7 znaleziono część sprzętu, jaki nieznani sprawcy skradli ze szkoły Musonia, a który należał do zmarłego gitarzysty Ozzy’ego Osbourne’a. Gitarę i zdjęcia znalazła pewna mieszkanka Północnego Hollywood w przydomowym śmietniku.

Zobaczyła te pamiątki, kiedy była nad ranem na spacerze z psem. Początkowo jednak nie skojarzyła, że może to być skradziony sprzęt. Dopiero kilka godzin później, gdy zobaczyła reportaż w telewizji, połączyła fakty:

Leżałam w łóżku, nie czułam się najlepiej, kiedy zobaczyłam to w telewizji. Pomyślałam: „Chwileczkę. O mój Boże”. Pobiegłam do śmietnika i wciąż te rzeczy tam były. Ktoś też je zauważył i wezwał policję.

Kilka dni temu do sprawy włączył się Ozzy Osbourne, apelując:

Jak możecie się domyślać, skradzione przedmioty, w tym pierwsza elektryczna gitara Randy’ego są bezcenne dla jego rodziny. Jestem załamany tym, że te przedmioty zostały skradzione, postanowiłem więc wyznaczyć nagrodę 25 tysięcy dolarów za informację, która doprowadzi do aresztowania oraz skazania sprawcy i/lub odzyskania skradzionych przedmiotów.

Randy Rhoads nagrał z Quiet Riot dwa albumy zanim dołączył do zespołu Ozzy’ego Osbourne’a, z którym także zdążył nagrać dwa albumy studyjne – „Blizzard Of Ozz” i „Diary Of A Madman” – zanim zginął w wypadku 19 marca 1982 roku w wieku 25 lat.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 50V  
2

HammerFall zaprasza na koncerty w Polsce [WIDEO]

mg | fot. Robert Tüchi | 23 stycznia 2020
Newsy 2121V  
7

Joey Kramer pozywa Aerosmith

rf | 21 stycznia 2020
Newsy 701V  
5

Brian May i Adam Lambert zachwalają k-popowy zespół BTS

rf | fot. TenAsia | 21 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group